کد خبر: ۷۴۵۸۹۴۶
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۱
۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۱
کد خبر : ۷۴۵۸۹۴۶

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان آذربایجان شرقی از تشکیل شورای امر به معروف و نهی از منکر در ادارات دولتی این استان خبر داد.

شورای امر به معروف و نهی از منکر در ادارات دولتی آذربایجان شرقی تشکیل می شود

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران  جوان از تبریز،حجت الاسلام والمسلمین نستوهی دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان آذربایجان شرقی با حضور در شورای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان مرند گفت: با همکاری فرمانداران شهرستانها، شورای ستاد امر به معروف و نهی از منکر در ادارات استان تشکیل خواهد شد.

او افزود: یکی از وظایف اصلی این ستاد، آموزش امر به معروف و نهی ازمنکر به مردم است که در گام اول باید خود مسئولین به این امر کاملا توجیح شوند تا به مردم آموزش صحیح بدهند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان در ادامه از اهمیت این ستاد گفت و افزود: نباید اجازه دهیم امر به معروف و نهی از منکر بین مردم فراموش شود چراکه با فراگیری صحیح مردم می‌توان از بسیاری از مشکلات اجتماعی پیش آمده در جامعه جلوگیری کرد.

حجت الاسلام والمسلمین نستوهی گفت: برای اینکه ارزش‌های والای اسلامی در جامعه اسلامی همیشه زنده باشد باید به صورت جدی به مسئله امر به معروف و نهی از منکر پرداخت شود.

او افزود: ایام محرم بهترین زمان برای نشر مفاهیم نهضت قیام امام حسین علیه السلام و مسئله امر به معروف و نهی از منکر است که مسئولین با بهره مندی از این زمان می توانند در افزایش این مورد سهم بزرگی داشته باشند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان آذربایجان شرقی گفت: شورای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان‌ها باید زمینه آموزش این امر اسلامی را در بین خانواده‌ها  ایجاد کنند تا با توجه به افزایش هجمه رسانه‌ای غرب نسل آینده کشور در بستری پاک و اسلامی رشد پیدا کنند.

انتهای پیام/ک

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
زیارت عاشورا-صفحه خبر دسکتاپ