کد خبر: ۷۴۵۹۰۳۵
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۶
۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۶
کد خبر : ۷۴۵۹۰۳۵

معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار ویژه شهرستان میانه با اشاره به اهمیت شورا‌ها در پیشبرد مسائل اجرایی شهرستان گفت: شورا‌ها نماد اصلی وحدت و همدلی با پایگاه مردمی بالا هستند.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران  جوان از تبریز،محمدرضا مشایخی  معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار ویژه شهرستان میانه با بیان اینکه پیشبرد امور شهرستان بر بنای تعامل استوار است، وضعیت شهرستان را مطلوب خواند و افزود: احساس مسوولیت و پای کار بودن از سوی مسئولین دیگر شاخصه اصلی در روند امور است.

او با اشاره به امور بزرگ انجام شده و در حال اجرای شهردار و شورای شهر با توجه به وضعیت اقتصادی، کمبود اعتبارات، تحریم‌ها و شیوع کرونا گفت: برخی از این امور شامل تقاطع غیر هم سطح، زیباسازی سطح شهر، پیاده راه، کمربندی جنوبی، آزادسازی اطراف امامزاده اسماعیل (ع) و رسیدگی به وضعیت سکونتگاه‌های غیررسمی از جمله کار‌های بزرگ و ریسک پذیر به شمار می‌رود که جای قدردانی دارد.

فرماندار ویژه میانه بر ضرورت اتمام پیاده راه، پل قوری چای، مسیر میانه، خلخال از طرف فیروزآباد به جهت اهمیت مراودات، ورودی میانه از طرف تهران و ۴ کیلومتر حفاری شده از مسیرهشترود، احداث عرشه پل به جهت اتصال به بخش خوروش رستم خلخال تاکید و اظهار کرد: با پیگیری و اخذ اعتبرات لازم و در سایه وحدت و همدلی شاهد به اتمام رسیدن این طرح‌ها خواهیم بود.

مشایخی در پایان از زحمات مسئولین، مردم، خیرین، اعضای شورا‌های اسلامی شهرستان، شهر و روستا، شهردار و تشکل‌های مردم نهاد در کمک رسانی به مناطق زلزله زده و افراد آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا قدردانی کرد.

اعضای شورای شهر و شهردار میانه نیز در این جلسه با تقدیر و تشکر از حمایتها، راهنمایی‌ها و پیگیری‌های فرماندار ویژه شهرستان در پیشبرد امور شورا و شهرداری، همراهی با فرماندار در پیگیری‌های استانی و فرااستانی همچنین تامین اعتبار و اقدامات لازم از سوی ادارات مربوطه برای تکمیل و اتمام پروژه‌های مهمی، چون پل قوری چای را خواستار شدند.

حمایت و پیگیری لازم در اتمام پیاده راه، جلوگیری از سواستفاده برخی افراد و در نظر گرفتن مصالح عمومی و رفع موانع از دیگر خواسته اعضای شورای شهر و شهردار میانه بود.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
زیارت عاشورا-صفحه خبر دسکتاپ