فرصت نوسازی ناوگان تاکسیرانی مشهد تا پایان شهریور ماه

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد گفت: تاکسیرانان از فرصت مناسب نوسازی ناوگان تاکسیرانی استفاده کنند، زیرا شرایط و مدت زمان این طرح بسیار محدود است.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، احمد محبی مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد گفت: تاکسیرانانی که خودروی آن‌ها تا مدل ۱۳۸۸ و ما قبل آن است، از فرصت مناسب نوسازی ناوگان تاکسیرانی استفاده کنند، زیرا که شرایط و مدت زمان این طرح بسیار محدود است.
 
او افزود: مشهد به عنوان دومین کلان شهر کشور دارای حدود چهار هزار تاکسی فرسوده است که این میزان تا سال آینده به حدود ۵۰ درصد ناوگان تاکسیرانی خواهد رسید.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد ادامه داد: از همین رو به جهت بهبود کیفیت عملکرد ناوگان تاکسیرانی و ارائه خدمات بهتر حمل و نقل درون شهری و گردشگری با پیگیری‌های صورت گرفته طرح نوسازی این ناوگان از مرداد ماه آغاز شده است.

بیشتر بخوانید


محبی بیان کرد: در این طرح متقاضیان با دریافت دو وام کم بهره به مبلغ ۵۰ و ۲۰ میلیون تومان می‌توانند نسبت به نوسازی تاکسی‌های مدل ۱۳۸۸ و ما قبل آن اقدام کنند.

او با مناسب خواندن شرایط نوسازی در این طرح، تصریح کرد: فرصت نوسازی تا پایان شهریور ادامه دارد، لذا متقاضیان از این فرصت استفاده کنند، زیرا پس از آن شاهد افزایش احتمالی قیمت خودرو تغییر نرخ مصوب خواهیم بود.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد تاکید کرد: میزان سود بازپرداخت تسهیلات ۵۰ میلیون تومانی ۱۸ درصد خواهد بود که طبق مصوبه شورای شهر ۱۴ درصد آن از محل یارانه شهرداری پرداخت خواهد شد و وام ۲۰ میلیون تومانی نیز به بستگان تاکسیران تعلق می‌گیرد و کم بهره است.
 
انتهای پیام//ف.ش
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر