پذیرش دانشجودرپردیس بین‌المللی ارس دانشگاه تبریز

پردیس بین‌المللی ارس دانشگاه تبریز در مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی با آزمون اختصاصی دانشجو می‌پذیرد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران  جوان از تبریز،دکتر سیّد صمد حسینی رییس پردیس‌های دانشگاه تبریز گفت: پردیس بین‌المللی ارس این دانشگاه برای نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹از بین داوطلبان داخلی و خارجی در ۶۲ رشته کارشناسی ارشد و ۴۲ رشته دکتری در گروه‌های تحصیلی فنی و مهندسی، علوم پایه، علوم انسانی، کشاورزی دانشجو خواهد پذیرفت.

او افزود: پذیرش نهایی دانشجویان در مقطع کارشناسی ارشد صرفاً بر اساس بررسی سوابق آموزشی و پژوهشی بوده و در مقطع دکتری از طریق آزمون اختصاصی و بررسی سوابق آموزشی و پژوهشی که ۲۸ شهریور امسال برگزار خواهد شد جذب می‌شوند.

او بیان کرد: محتوای آموزش دوره مطابق با برنامه و نظام آموزشی دانشگاه تبریز بوده و این پذیرش بر اساس مجوز‌های شماره ۲/۲۲/۹۵۰۸۶ و ۲۲۸۵۴ مورخه ۲۷/۰۵/۱۳۹۹ بوده و برای دانشجویان علاوه بر وام صندوق رفاه دانشجویی، تسهیلات بانکی قرض‌الحسنه ۴% در بدو ورود در نظر گرفته‌شده است.

 رییس پردیس‌های دانشگاه تبریز گفت: داوطلبان از اول شهریورماه لغایت ۲۱ شهریور سال جاری مهلت‌دارند تا با مراجعه به سایت اینترنتی پردیس‌های دانشگاه به نشانی arasp.tabrizu.ac.ir نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

داوطلبان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده رشته‌های تحصیلی به وب‌سایت پردیس‌های دانشگاه تبریز مراجعه و یا با شماره ۰۴۱۳۳۳۹۲۴۳۴ تماس حاصل فرمایند.

هم‌اکنون بیش از دو هزار نفر دانشجو در کلیه رشته‌های تحصیلی دایر در دانشگاه تبریز در مقاطع تحصیلات تکمیلی در پردیس بین‌المللی ارس – جلفا و پردیس دانشگاه تبریز مشغول به تحصیل هستند.

انتهای پیام/

 

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.