کد خبر: ۷۵۲۹۱۹۷
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۸
۲۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۸
کد خبر : ۷۵۲۹۱۹۷

پایگاه عبری زبان والا اذعان کرد ارتش رژیم صهیونیستی از ترس انتقام حزب الله لبنان، حدود ۹۰ روز است که در آماده‌باش کامل به سر می‌برد.

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از  آرتی عربی، پایگاه عبری زبان «والا» اعلام کرد که ارتش رژیم صهیونیستی از ترس انتقام گرفتن حزب الله، در مرز‌های خود با لبنان در آماده باش کامل به سر می‌برد.

این پایگاه افزود: ارتش اسرائیل حدود ۹۰ روز است در مرز‌های شمالی خود از ترس عکس‌العمل حزب الله لبنان پس از کشته شدن یکی از نیروهایش، در آماده باش کامل قرار دارد. به گفته این پایگاه، اوضاع در مرز‌ با لبنان تغییر کرده و حزب الله لبنان به دنبال یافتن هدفی اسرائیلی در نزدیکی مرز‌های جنوبی خود است.

یکی از افسران ارتش رژیم صهیونیستی که در تیم مستقر در نوار مرزی لبنان حضور دارد، در سخنانی ادعایی و تهدید آمیز به پایگاه والا گفته است: اگر نصر الله (دبیرکل حزب الله لبنان) یک سرباز اسرائیلی را هدف قرار دهد، خون‌بهای آن سنگین و دردناک خواهد بود. این افسر صهیونیست افزود: پیام ما به تمامی سربازان این است که برای هر تغییری آماده باشند و در مرحله بعدی که بخواهند ما را هدف قرار دهند، مسئله با پرتاب چند راکت تمام نخواهد شد.

پایگاه عبری زبان والا این سخنان را نشانه‌ای ترس عجیب صهیونیست‌ها از انتقام حزب الله لبنان عنوان کرده است و آماده باش ۹۰ روزه آنان در مرز با لبنان را دلیلی بر این مسئله می‌داند.

پس از به شهادت رسیدن «علی کامل حسن» یکی از نیرو‌های حزب الله لبنان در مرز این کشور با رژیم صهیونیستی به دست صهیونیست‌ها، «سید حسن نصرالله» دبیرکل حزب الله لبنان وعده انتقام خون این شهید را بار‌ها مطرح کرد. مسئله‌ای که باعث شد ارتش رژیم صهیونیستی را دچار سردرگمی و خود درگیری کند و با گذشت چند ماه از این جنایت، هنوز آنها دچار شرایط نامناسب روحی هستند و هر روز در توهم حمله از سوی حزب الله به سر می‌برند.

این در حالی است که حزب الله لبنان هیچ وقت عملیات سنگین و همه جانبه‌ای علیه رژیم صهیونیستی انجام نداده است؛ زیرا به عنوان نیرو‌های نظامی مدافع مرز‌های لبنان شناخته می‌شود و تا امروز تنها در مقابل تجاوز رژیم صهیونیستی به مرز‌های کشورش به عنوان یک اهرم اقتدار عمل کرده است.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر