کد خبر: ۷۵۷۲۲۵۲
گروه : سیاسی » مجلس
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۲
۰۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۲
کد خبر : ۷۵۷۲۲۵۲
گروه : سیاسی » مجلس
بخشی از آنچه در مجلس ۵ آذر ۹۹ گذشت؛

رد پای «مرغ» در صحن علنی مجلس/ یارانه‌ای که فقط هزینه ۲۰ عدد گوجه می‌شود

امروز پای مرغ به صحن علنی مجلس کشیده شد و نمایندگان طرح اصلاح ساختار بودجه را به کمیسیون برنامه ارجاع دادند.

رد پای «مرغ» در صحن علنی

به گزارش خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، دستور کار صحن علنی کرونایی امروز را حسینعلی حاجی دلیگانی خواند؛ در این جلسه که مانند یکشنبه همین هفته در سه محل ساختمان مجلس، مجلس مشروطه و کمیسیون تلفیق برگزار می‌شد، ۱۱ موضوع در دستور کار بود که نمایندگان به ۴ مورد آن رسیدگی کردند و فرصت به بررسی «طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران» در شور دوم نرسید.

مرغ نماد ناکارآمدی سیاستگذاری لقب گرفت

محمدباقر قالیباف در ابتدای نشست و در نطق پیش از دستور با اشاره به گفته‌های رهبری انقلاب مبنی بر خنثی سازی تحریم‌ها گفت: امروز، راهکار اصلی ما خنثی سازی تحریم‌هاست که باید با همت، تلاش و شجاعت آن را به مرحله انجام برسانیم و برای عبور از تحریم‌ها باید تک تک مردم ایران را قوی کنیم.

رئیس مجلس که محور نطق خود را نکات بیان شده رهبری قرار داده بود، به سرفصل‌های اصلاح ساختار بودجه، رونق کسب‌وکار و ایجاد اشتغال برای جهش تولید، افزایش سرمایه شرکت‌ها از محل صرف سهام بدون حق تقدم و ضرورت حمایت از قشر‌های ضعیف در قالب قانونگذاری پرداخت.

در این روز‌ها که علاوه بر کرونا، مرغ‌ها هم به بحث‌ها، اظهار نظر‌ها و خبر‌ها به عنوان یک موضوع مهم وارد شده‌اند، قالیباف تأکید کرد که «بخش‌های مختلف دولت با هماهنگی کامل سریعاً نسبت به ساماندهی مجدد بازار کالا‌های اساسی به ویژه مرغ اقدام کنند. گرانی‌های کمرشکن یک روز با تخم مرغ آغاز شد، حال به مرغ رسیده و امروز قیمت مرغ تبدیل به نمادی از ناکارآمدی و ناهماهنگی در اجرا و سیاستگذاری شده است.»

رد پای «مرغ» در صحن علنی مجلس/ یارانه=۲۰ عدد گوجه فرنگی

او کمیسیون کشاورزی مجلس را به نظارت در این زمینه فراخواند تا گزارش به دست آمده را به پارلمان و مردم ارائه کنند.


بیشتر بخوانید


احتمال تحویل زمین سوخته به دولت بعدی؛ نادران تذکر داد

در ادامه نمایندگان با ارجاع طرح اصلاح ساختار بودجه به کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات موفقت کردند تا نظرها، اصلاح‌ها و پیشنهاد‌ها در همان کمیسیون بررسی شود و به اصطلاح، «شسته و رُفته‌تر» به صحن بازگردد. قالیباف دلیل این پیشنهاد را فرصت کم صحن علنی در محدودیت‌های کرونایی مجلس عنوان کرد؛ اگرچه این مسئله با تذکر الیاس نادران یکی از اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مواجه شد. او دلیل تذکر را اصل ۸۵ قانون اساسی دانست که بر اساس آن «وظیفه نمایندگی قائم به شخص است و قابل واگذاری به فرد دیگری نیست.»

این نماینده همچنین اظهار کرد: این روز‌ها به گوش می‌رسد گویا قرار است دولت بیش از ۲۰۰ هزار میلیارد تومان فروش اوراق سلف نفتی برای بودجه سال آینده ارائه کند و این یعنی آینده فروشی و تحویل زمین سوخته به دولت بعدی! لذا کمیسیون برنامه و بودجه و سازمان برنامه حتماً پیش از ارائه لایحه بودجه پیرامون اجزا و اصول بودجه ۱۴۰۰ با هم جلسه داشته باشند.

او ادامه داد: از هیئت رئیسه مجلس انتظار می‌رود تا پیگیر این موضوع باشند و کمِ کم جدول اولیه‌ای که در آن درآمدها، هزینه‌ها و منابع مصارف است مورد بررسی قرار گیرد تا چنان نشود که دولت به مجلس لایحه‌ای ارائه کند و ما آن را رد کنیم.

قالیباف هم در پاسخ به تذکر این نماینده گفت: آیین نامه داخلی مجلس مطرح نکرده است که تنها نمایندگان عضو کمیسیون می‌توانند در نشست بررسی ایرادات جهت تامین نظر شورای نگهبان حاضر شوند، هر نماینده‌ای می‌تواند در کمیسیون‌ها شرکت کند و پیشنهادات اصلاحی خود را ارائه دهد.

به علاوه رئیس مجلس خبر داد که کمیسیون برنامه و بودجه دوشنبه آینده جلسه‌ای درباره بررسی بودجه سال ۱۴۰۰ برگزار می‌کند که در آن حضور خواهد داشت.

رد پای «مرغ» در صحن علنی مجلس/ یارانه=۲۰ عدد گوجه فرنگی

افزایش حد نصاب کمیسیون‌های تخصصی به مذاق نمایندگان خوش نیامد

دستور دوم صحن علنی با مخالفت نمایندگان، تصویب نشد؛ کمیسیون تدوین آیین نامه داخلی طرح الحاق یک تبصره به ماده ۳۷ قانون آیین نامه داخلی مجلس را که دو فوریتش در جلسات پیش مصوب شده بود، برای ایجاد مسیر ورود نمایندگان منتخب دور دوم انتخابات مجلس در کمیسیون‌های تخصصی مطرح کرد که دست آخر، رد شد.

موافقان در صدد افزایش سقف عضویت نمایندگان در کمیسیون‌ها بودند تا ۱۰ نماینده جدیدالورود به کمیسیون تخصصی راه پیدا کنند و دلیل برخی از آنها، استفاده از تخصص نمایندگان جدید و ضایع نشدن حقوقشان بود. در مقابل، مخالفانی هم بیان کردند که این دسته از نمایندگان می‌توانند در کمیسیون‌های «به حد نصاب نرسیده» مانند کمیسیون قضایی و حقوقی بروند. به علاوه این پرسش را مطرح کردند که «چرا بعضی نمایندگان دیگر در ابتدای دوره یازدهم نتوانستند به کمیسیون‌های منطبق بر تخصص خودشان بروند، اما نمایندگان جدید این فرصت را دارند؟» آن‌ها چنین اتفاقی را تضییع حقوق دیگر نمایندگان دانستند.

تهران میزبان آخر هفته نمایندگان

حدود ۲۰ دقیقه مانده به ساعت ۱۰ صبح، قالیباف برای تنفس بیست دقیقه‌ای زنگ مجلس را به صدا درآورد. او البته اعلام کرد که نمایندگان در دو روز آخر این هفته به دلیل محدودیت‌های کرونایی کشور به حوزه انتخابیه نروند و در تهران بمانند، اما در صورت وجود امر اضطراری و ضرورت حضور در حوزه انتخابیه، سفر نمایندگان با هماهنگی لازم صورت بگیرد.

صحن علنی پارلمان حدود ساعت ۱۰:۱۰ با ریاست نایب رئیس اول مجلس، سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی دوباره فعال شد و روح الله متفکر آزاد به اعلام تذکر‌های کتبی پرداخت.

مجلس دو موضوع «مالیات بر خانه‌های خالی تحت عنوان طرح اصلاح ماده (۵۴ مکرر) قانون مالیات‌های مستقیم» و «لایحه مالیات بر ارزش افزوده» را اصلاح کرد تا شورای نگهبان مهر تأییدش را بر مصوبه مجلس بزند.

رد پای «مرغ» در صحن علنی مجلس/ یارانه=۲۰ عدد گوجه فرنگی

یارانه‌ای که فقط هزینه ۲۰ عدد گوجه می‌شود

محمدرضا صباغیان بافقی نماینده یزد و بافق در بخشی از تذکر شفاهی خود، علی‌عسکری رئیس صداوسیما را خطاب کرد و گفت: هر روز از صداوسیما گران فروشی نشان داده می‌شود، اما مجازات آن نه؛ باید فردای روزی که جرم را نشان می‌دهید، جریمه را هم به نمایش بگذارید تا آثار منفی بر جامعه نداشته باشد.

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شورا‌ها خطاب به رئیس جمهور اظهار کرد: در حال حاضر به مردم یارانه ۴۵ هزار تومانی می‌دهیم که هزینه خرید ۲۰ عدد گوجه می‌شود، ما در مجلس یارانه ۱۰۰ هزار تومانی تصویب کردیم که هزینه خرید یک مرغ می‌شود؛ نباید دلمان را به این چیز‌ها خوش کنیم.

مرغ، وزیر صمت را به مجلس کشاند

اتفاق دیگر نشست امروز مجلسی‌ها پس از دستور قالیباف برای بررسی دلایل افزایش قیمت مرغ از سوی کمیسیون کشاورزی، خبر برگزاری نشست کمیسیون مذکور با حضور علیرضا رزم حسینی وزیر صمت، کاظم خاوازی وزیر جهاد کشاورزی، عبدالناصر همتی رئیس بانک مرکزی و مهدی میراشرفی رئیس گمرک در ظهر امروز بود. جلسه مذکور برای تنظیم قیمت مرغ و نهاده‌های دامی به منظور حل مشکل گرانی این کالای اساسی مورد نیاز مردم در محل کمیسیون کشاورزی مجلس برگزار می‌شود.

۲ سؤال ملی از وزیر آموزش‌وپروش اعلام وصول شد

هیئت رئیسه ۱۱ موضوع را اعلام وصول کرد که ۲ مورد آن، سؤال ملی از وزیر آموزش‌وپروش درباره «علت بی ثباتی مدیریتی و عدم شایسته سالاری در به کارگیری نیرو‌ها» و «علت اعتصاب و به کارگیری افراد بازنشسته در سمت‌های مختلف صندوق ذخیره فرهنگیان» عنوان شد.

نمایندگان یکشنبه هفته آینده، صحن علنی را برگزار خواهند کرد.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
انتشار یافته: ۶۷
در انتظار بررسی: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
مجلس انقلابی این بود ؟!!!!!
خدا رو شکر رای ندادم به هیچ کدوم بگن تقصیر خودته باید درست انتخاب می کردی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
پس قانون شفافیت آرا و اموال نمایندگان چی شد؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
یارانه ثروتمندان باید قطع شود
شهرام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
بترسید از روزی ک کرونا نباشه ! احتمالا 1401
پاسخ ها
جواد قاسمی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
تا اون موقع جا تره و بچه نیست
شتر رو دارن با بارش میبرن
تا کرونا تموم بشه، ایران هم خالی از همه چی شده
مردم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
به نخست وزیر پهلوی در دادگاه گفتند تو چه کردی جواب داد در۱۵ سال گذشته نگذاشتم حتی قیمت کبریت یه ریال بالا بره بهش خندیدند و قبل از تمام شدن دادگاه اعدامش کردند تازه متوجه شدیم او چی گفت
ناشناس
|
Germany
|
۰۲:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
نماینده ها رو بیرون کنید
پولش رو خوراک دامی وارد کنیم
سودمند تره !
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
چطور برا عید این همه جوجه ریختن کرونا اومد شد کیلوی 8 تومن حالا چی شد، نمی خوان مملکت آباد شود تموم شد رفت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
چهل ساله در این گرداب هستیم وای برما چرا این وضعیت در بازار است همه اینها از مدیریت های بی علم است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
توی کدوم کشوری دید که توی مجلسشون راجب گوجه وخیار مرغ بحث میشه ...خب اگه کسی داره خطا میکنه در صحن مجلس اعدامش کنید فرقی نمیکنه رییس چمهور باشه یا فلان وزیر ....شماها اگه این کالاهایی به دست خودمون تولید میشه رو نتونید کنترول کنید نیازی نیست که توی همچین ساختمان شیک و انچنانی تصمیم گیری کنید میتونید چندتا صندوق گوجه توی ی پارکی جایی بذارید و تصمیمای قشنگتون رو بگیرید لااقل این ساختمان بدید به ی آقا زاده باش حال کنه ...روحانی هم کنار دستتون ...و معاونش جهانگیری ...وبقیه ...جلسه هاتون که تمام شد ..همون جا بزن و برقص راه بندازید ...از هرچه امید و تدبیر حالم بهم میخوره ...جناب رییسی بگیر تک تک اینا رو اعدام بخدا ثواب داره...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
خبرها وخرید هاییکه ادم میبینه فکر میکنیم خواب هستیم قراره از خواب بد بیدار بشیم ببینیم کشور ایران پراز اسایش وارامش هست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
به قول شاعر که میگه:
مرغ سحر ناله سر کن....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
خود شما مجلسی ها هم بعلت عدم استیضاح روحانی مقصرید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۵
چرا اینقدر به این مردم ظلم میکنید گرانی ربطی به هیچ بیگانه ای نداره پشت سراین گرانیها دست های آلوده به فساده
شهروند
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۵
والا ما که ارز 4200 که به مرغ و نهاده میدن که ندیدیم ، همه چی با نرخ ارز آزاد محاسبه میشه، همن ارز مابه تفاوت ارز به حساب مردم بریزند تا خودشان خرید کنند، ارز 4200 میگیرند که با نرخ همون ارز نرخ گذاری کنند ولی چرا یهو میشه 38 چرا میشه دولتی 4200 به نرخ 18500 مگه نرخ ارز دولتی 4200 نبوده ، اون موقع مرغ 8000 تومان می خریدیم نه 18500 دولتی!!
ناشناس
|
France
|
۲۳:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۵
چه عجب مرغ تا مجلس هم پر کشید . ولی مجلسیان نظاره گر طاووس ند به مرغ و مرغ فروش کاری ندارند . امان از این مشکلات چه بیراهه میروند .
آنچه اصل و زیربنای اسلام بود فریاد امام و خواهش رهبری بود , خدمت به پابرهنه بود و احساس دین به اونها , حالا وکیل ملت در مجلس و دولت و منصب و مسند چلو چرب میل فرموده آرام آرام احساس ژن برتری پیدا میکنند و به خاطر حکمرانی بر پا برهنه طلبکار او !!
عجب روزگاری داریم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۵
خواب اند وكيلان ، خراب اند وزيران
Pow
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۵
ناله و نفرین یه ملت پشتتونه. امروز یه دونه مرغ کوچیک خریدم ۴۶هزار تومان . کیلویی ۳۴ هزار تومان. تازه ۳۷هزار تومانی هم بود. گشتم ارزون گیر آوردم. نمایندگان مجلس عزیز. ارزون نفروشید ...
سید فروزان
|
Switzerland
|
۲۲:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۵
لعنت بر ترامپ قبل از رفتن به مرغها گفته زاد و ولد نکنین تا کمبود شود برای ایران ،
اگر روحانی با بایدن مذاکره کند ، بایدن هم قول میدهد معاونش شب و روز تخم بگذارد تا مرغ شود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۵
پس‌این‌کالا‌برگ‌چی‌شد‌خودتون‌گفتید‌خودتون‌‌هم‌پرونده‌شو‌بستید‌
مملکت‌داری‌عرضه‌میخواد‌‌مردم‌دیگه‌از‌این‌‌همه‌گرونی‌عاصی‌شدند‌
بس‌کنید‌این‌مسخره‌بازی‌هارا‌‌‌شما‌اون‌بالا‌نشستید‌با‌حقوق‌‌میلیاردی‌
انتظار‌دارید‌بااین‌گرونی‌مردم‌با‌چندر‌غاز‌حقوق‌زندگی‌مرفه‌داشته‌باشند
دولت‌ناکارامد
پاسخ ها
جواد قاسمی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
کالابرگ چیه مرد مومن
ایران اینقد سرمایه داره که مردمش نیاز به کار کردن نداشته باشن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۵
تصويب پرداخت يارانه آغاز كليد زدن گران فروشي رسمي به مردم شد و مردم با اندك پول با هزاران كالا كه دهها و صدها برابر قيمتشان گران شد ... ! در زمان احمدي نژاد دلار 1000 تومان و بنزين 300 تومان بود و پرداخت يارانه كليد زده شد حالا با 30 هزار تومان قيمت ارز و 3000 تومان قيمت بنزين يارانه همچنان همان مبلغ باقي مانده است. اين چه توجيحي دارد ؟!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۵
مجلس بی مصرف وتشریفاتی.....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۵
کاش راجع به سرعت داغون شاد هم از وزیر سوال میشد و این که خیلی ها مجبورن برن از واتساپ استفاده کنن که بچه ها رو به بیراهه کشونده
امید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۵
مجلسیها فقط از مرغ جوجه کباب و چلو مرغ میدانند و گرانی وحشتناک و کمیابی مرغ به مجلس ربطی ندارد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۵
ادعای آقائی خاورمیانه دارند اما از پس یه مرغ بر نمیان.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۵
عجب تیکه ی با حالی. قضیه ی اینا جیب خالی پز عالی
همشهری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۵
مجلس که راجبش گوجه و مرغ نمایندگان را مجبور به بحث کند باید صندلیهای را برداشت وبا تمام نمایندگانش یه مرغداری شود .جای تاسف دارد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۵
گرانی گرانی گرااااانی،ای کاش فقط مرغ بود،خدایاخودت به دادمابرس،نماینده ای که باوظیفه ومسئولیت خودش آشنا نیست..من چشم آب نمیخوره که بااین روندبتونندکاری برای ملت انجام بدند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۵
ایکاش رد پای یک خروس هم در مجلس دیده می شد.
مونا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۵
به روحانی بگوئید که چه ربطی دارد هر روز جلسه بگذارید و راجع به آمریکا صحبت کنید،
کمی هم پیگیر مشکلات مردم باشید و بپرسید که زیردستتان چه کرده است؟
بالاخره جناب عزرائیل هم به سراغ روحانی میاید و جان کندن او بسیار سخت خواهد بود، چون خون خیلی ها را در شیشه کرده ای٪
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۵
40 ساله عرضه نگهداری قیمت یک مرغ رو هم ندارند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۵
آقایون میشه لطفا جاتون رو با مسؤلین سوییسی عوض کنید تا ما یه نفس راحت از شر شما بی لیاقت ها بکشیم.علی برکت الله.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۵
آقا طرح بدید برا مرغ و برنج و میوه وسایر اقلامم مثل خودرو ثبت نام با کدملی وقرعه کشی بزارید از شما که بر میاد
جانباز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۵
چطور میخواین جواب این مردم مظلومو بدین.ظلم به این مردم دامن شما مسیولین خاینو خواهد گرفت. مطمین باشین.
یک ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۵
ابن مملکت رو بدی دست یه بچه از اینا بهتر اداره میکنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۵
شاید کار امریکاست که مرغ گران شده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۵
همان یارانه ای در چشم دولتی ها مصیبت عظما است بله پول 20 عدد گوجه یا20 عدد نارنگی هست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۵
ما در زمان ناصرالدین شاه زندگی میکنیم؛شاید کفایت او از مسئولین امروزی بیشتر بود
ناشناس
|
France
|
۱۹:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۵
اینم از انچنان رونق اقتصادی ایجاد کنم که ....
اجر این همه ظلمتون به این مردم بیچاره با خدا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۵
آقایون قانون گذار کاری به دولت و بقیه نداشته باشید اگه واقعا بدنبال حق و حقوق ملت هستین قانونی رو تصویب کنید که اگه بنا بر این با شه از خودتون شروع کنید جیبتون رو به اندازه ملت توش پول بریزید قانونی رو تصویب کنید حتی رییس جمهور هم به اندازه ملت تو جیبش پول باشه اون موقع نتیجه خوبی میگیریم ...بخدا توی اون حالت هیچ کس برای ریاست جمهوری خودش رو به اب آتیش نمیدازه و کاندید بشه الا اونی که هدفش خدمت به خلق الله باشه پا پیش میذاره شما هم همین طور ...شما کی مشکل خرید نان داشتید کی مشکل خرید حبوبات یا کلا چیزایی خیلی بدیهی رو داشیتد شما اصلا به فکر روز حساب هستین ...متاسفام برای تک تک همتون خوش باشید که روز قیامت ببین که چه سرنوشتهایی به دست شما ها عوض شده چی میخواین بگین ...یارانه 45 شد 100 بخدا خجالت بکشید .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۵
سلام
مردم نباید چیزی بخرند مجازات گرانفروشی‌ نخریدن
همه باهم دست هم بدهیم
هیچی تحریم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۵
الان این چهل سال اگه میخریدی یا نمیخریدی قیمت ها بالا میره هر روزه
ناشناس
| Germany |
۰۳:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
باشه مردم از گرسنگی بمیرند و صداشون هم در میاد!
محمد۳۱۵
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۵
باید یه تیم مذاکره درست کنیم‌ برن با آقای روحانی صحبت کنن اول تحریم های داخلی رو برداره بعد تحریم های خارجی
Roz Sorkh
|
Germany
|
۱۹:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۵
انقدر خودشون حقوق میگیرن نگران گرونی اینها نیستن
خشی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۵
بدبختی ملت با همان ۴۵ تومن یارانه شروع شد .سال بعدعمری باشه همان پول یک دانه گوجه می کنه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۵
دولت خوابه
مصطفی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۵
آیا مجلس باید وقتش را صرف چانه زنی قیمت مرغ بکند کجا اینچنین است مجلس کارش تصویب قوانین راه گشای کشور و مردم است نه جای چانه زنی قیمت اجناس کف بازار یک روز ماشین یک روز گوجه یک روز مرغ یک روز روغن تا کی خدا خدا خدا .
پیمان اشراقی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۵
سلام ،

عنوان بسیار زیبایی است برای خبر ،
خسته نباشید .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۵
پس کجاست شعارهای قبل از انتخابات ؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟ سگ زرد برادر شغاله
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۵
اینا تا شاسی نگیرن ول کن دولت نیستن البته با ریختن اشک تمساح و به اسم دلسوزی برای مردم دنبال شاسی هستن فقط خدا کنه حسرت به دل نمونن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۵
واقعا خجالت نمی کشید تمام هموغم همه مسئولان شده گرانی مرغ اخه کسی که نمی تواند مدیریت قیمت یه بیسکویت که کمترین خرید یه شهروند این مملکت هست رو انجام بده درراس مدیریت کشور چکارمیکنه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۵
در حال غارت اموال مردم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۵
قبلا ژاندارم مرغی داشتیم منا سفانه الان مجلس مرغی داریم پوچ پوچ پوچ
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۵
مملکت ازدستشان دررفته
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۵
گرانی بیداد میکند
امیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۵
مملکت داری عرضه میخواد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۵
ما که ناامید شدیم
امیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۵
اقا کالابرگ چی شد پس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۵
خدایا کمک،این مجلس با دولت رودروایسی داره!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۵
خودشون حقوق میلیونی دارن دلشون نسوخته
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۵
هر چی بلا سرمون میاد. از همین عقده ایی های مجلس هست.

خودشون حقوق میلیونی دارن دلشون نسوخته
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۵
اصل کاری ول کردی چسبیدی مجلس دولت گند زده عزیز
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۵
مملکت نوش جونتون،خدا هم که بشدت پشتتون هست،کاری کردید ملت به معاد اعتقاد دارند اما به عدالت حتی در معاد هم شک پیدا کردن
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۵
دقیقا همینطوره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۵
گرانی بیداد میکند
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر