رئیسی در جلسه شورای عالی قوه قضائیه:

تحریم‌ها نمی‌تواند حرکت ملت ایران را متوقف کند/ نباید با پیمان‌شکنان و دولت‎های بدعهد مذاکره کرد

رئیس قوه قضائیه گفت: نباید یک‎ساعت در خنثی‌سازی تهدید‌ها و تحریم‌ها تعلل کرد.

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی رئیس قوه قضاییه در جلسه صبح امروز شورای عالی قوه قضاییه با تبریک ولادت با سعادت حضرت زینب کبری (س) اظهار داشت: نام حضرت زینب (س) به عنوان پیام آور عاشورا با صبر و بردباری و ایستادگی عجین شده و وجود مبارک‎‎شان الگویی برای مجاهدان راه خدا و کسانی است که در مقابل ظلم و ستم ایستاده و راه مقاومت را پیشه کرده اند.

رئیس قوه قضاییه با اشاره به نامگذاری روز ولادت آن حضرت به عنوان روز پرستار، از تلاش‌ها و خدمات مدافعان سلامت به ویژه در ایام شیوع کرونا تقدیر کرد و گفت: امروز همه ما وظیفه داریم از زحمات ارزشمند و ماندگار پرستاران که به تعبیر بلند مقام معظم رهبری «فرشتگان رحمت» هستند، تجلیل کنیم.

سازمان بازرسی پرداخت همه حقوق و امتیازات قانونی پرستاران را پیگیری کند

حجت الاسلام و المسلمین رئیسی تجلیل واقعی از پرستاران را در گرو تحقق مطالبات آن‌ها دانست و گفت: امروز حمایت از جامعه پرستاری و تقدیر از زحمات آن‌ها با احقاق حقوق حقه‎شان و پرداخت امتیازات قانونی این عزیزان تحقق می‌یابد.

رئیس قوه قضاییه با اشاره به دیدار چندی پیش خود با مسئولان نظام پرستاری و طرح مطالبات آن‌ها گفت که بخشی از خواسته‎های پرستاران با پیگیری‌های قابل تقدیر سازمان بازرسی کل کشور تحقق یافته، اما هنوز برخی از این مطالبات باقی مانده است.

حجت الاسلام و المسلمین رئیسی بر همین اساس به رئیس سازمان بازرسی کل کشور مأموریت داد که در ادامه اقدامات انجام شده، پرداخت کامل حقوق و امتیازات پرستاران را با همکاری دولت و بخش‌های مربوطه با جدیت و تا حصول نتیجه پیگیری کند.

حضرت عیسی (س) اگر بود، این همه ظلم را تحمل نمی‌کرد

رئیس قوه قضاییه در بخش دیگری از سخنانش با تبریک ولادت حضرت عیسی (س) به خداپرستاران، حق طلبان و عدالتخواهان اظهار داشت: پیام عیسی مسیح (س) دعوت به خدا، عدالت و صلح و دوستی است و کسانی که با عنوان مسیحی به ملت‎ها ظلم می‌کنند، قرابتی با آن حضرت ندارند.

حجت الاسلام و المسلمین رئیسی افزود: حضرت عیسی (س) از این همه ظلم و فساد و ترور به ویژه ترور دولتی رژیم آمریکا بیزار است و اگر بود به اینهمه ظلمی که به مردم منطقه، خصوصاً به مردم مظلوم فلسطین و کودکان یمن می‌شود راضی نمی‌شد و آنرا تحمل نمی‌کرد.

وی خطاب به پیروان واقعی حضرت موسی کلیم الله (س) و حضرت عیسی روح‎الله (س) تأکید کرد که این دو نبی بزرگوار از جنایاتی که با سوءاستفاده از عنوان یهودی و مسیحی در دنیا می‌شود متنفرند و چنین اعمالی مطرود همه انبیاء الهی است.

یک ساعت تاخیر در خنثی سازی تحریم‌ها خلاف عقل و شرع است

رئیس قوه قضاییه با اشاره به ظلم و ستم غربی‌ها به ملت ایران گفت: راه مقابله با تهدیدات و باطل السّحر تحریم‌ها قوی شدن ایران اسلامی در همه عرصه هاست و نباید یک‎ساعت نیز در خنثی سازی تهدید‌ها و تحریم‌ها تعلل کرد.

حجت الاسلام و المسلمین رئیسی تأکید کرد: حتی یک‎ساعت تأخیر در خنثی سازی تحریم‌ها هم خلاف عقل است، هم خلاف شرع و مسئولان برنامه ریزی و اجرایی نباید یک‎ لحظه را هم برای بی اثرکردن تحریم‌ها و قوی شدن ایران از دست بدهند و این راهبرد اساسی نظام باید با جدیت دنبال شود.

رئیس قوه قضاییه شکل گیری ایران قدرتمند را در گرو ایستادگی و بی اثر کردن تحریم‌های دشمن دانست و خطاب به غربی‌ها گفت: تحریم‌ها نمی‌تواند حرکت ملت ایران را متوقف کند و ما از هر امکانی برای دورزدن تحریم‌ها استفاده خواهیم کرد.

حجت الاسلام و المسلمین رئیسی با بیان این که امروز بر همگان آشکار شده که مذاکره ۷ ساله با دشمنان به دلیل عهد شکنی آنها، بی اثر بوده و انتظاری که از آن می‌رفت را برآورده نکرده است تاکید کرد که نباید با پیمان شکنان و دولت‎های بدون میثاق و بدعهد مذاکره کرد و از همه مسئولان خواست که هماهنگ و هم صدا با هم در جهت خنثی کردن تحریم‌ها حرکت کنند.

حقوق همه طرف‌های دعوا در قانون تضمین شده است

رئیس قوه قضاییه در بخش دیگری از سخنانش با تأکید بر اجرای احکام اسلامی و قانون از سوی دستگاه قضا، اظهار داشت: رسیدگی به پرونده‎ها دارای یک فرایند و ضوابط شرعی و قانونی است که همه قضات خود را متعهد به دادرسی عادلانه در چارچوب این فرایند می‌دانند.

حجت الاسلام و المسلمین رئیسی با بیان اینکه فرآیند دادرسی در دستگاه عدلیه نظام اسلامی تضمین کننده حقوق اصحاب دعوا، متهم و همه مردم است، افزود: ما ۴۰ سال است که اعلام کرده‌ایم امتیاز نظام ما این است که حدود الهی و احکام اسلامی را اجرا می‌کند و در رسیدگی به پرونده‎ها دقت می‌شود تا حق کسی تضییع نشود و به اقتضای حق و عدل عمل شود.

به عوامل وابسته به بیگانه اجازه بر هم زدن امنیت کشور را ندهید

رئیس قوه قضاییه بر لزوم صیانت و حراست از «امنیت ملی» تأکید کرد و اظهار داشت: حفظ امنیت بسیار مهم است و همه باید پاسدار امنیت ملی باشند و این مساله محوری نباید با هیچ حرکت احساسی خدشه دار شود.

حجت الاسلام و المسلمین رئیسی با بیان این که جامعه باید امن باشد، به دستگاه‎های اطلاعاتی و امنیتی و واحد‌های قضایی تذکر داد که به عناصر دشمن و عوامل سرویس‌های بیگانه مطلقاً اجازه خودنمایی و توطئه و فتنه ندهند.

سفر‌های رئیس قوه قضاییه در هماهنگی کامل با ستاد ملی مبارزه با کرونا

در این جلسه غلامحسین اسماعیلی سخنگوی قوه قضاییه با اشاره به هماهنگی صورت گرفته با ستاد ملی مبارزه با کرونا اعلام کرد: طی هماهنگی به عمل آمده با ستاد کرونا و وزارت بهداشت و جلسه تفصیلی که با آقای رئیسی سخنگوی این ستاد برگزار شد، سفر‌های ریاست محترم قوه قضاییه با رعایت دقیق دستورالعمل‌های بهداشتی صورت می‌گیرد.

۱۵ اقدام سازمان بازرسی کل کشور برای احقاق حقوق پرستاران

حجت ‎الاسلام درویشیان رئیس سازمان بازرسی با اشاره به دستور ویژه رئیس قوه قضاییه برای پیگیری مطالبات پرستاران که در دیدار نمایندگان سازمان نظام پرستاری با رئیس دستگاه قضا مطرح شده بود، به ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده در راستای «اجرای عدالت در نظام سلامت»، «جلوگیری از فرسودگی جسمی و روحی پرستاران و ایجاد سازوکار مناسب برای ارتقاء انگیزه و روحیه خدمت در آنها» و «افزایش سرانه پرستاران متناسب با تخت‎‌های بیمارستانی» پرداخت.

وی در ادامه با تشریح ۱۵ اقدام انجام شده در این زمینه، از تأمین اعتبار برای جذب ۱۳ هزار نفر در وزارت بهداشت که سهم عمده آن‌ها به پرستاران اختصاص دارد و تأمین اعتبار برای جذب هفت هزار نیروی آموزش دیده و برگزاری آزمون برای سه هزار نیروی قراردادی به عنوان برخی از این اقدامات یاد کرد.

«تأمین امکانات حفاظتی برای کارکنان بیمارستان‌ها و مراکز درمانی»، «ابلاغ آئین نامه تعیین مصادیق و امتیازات شهید خدمت در وزارت بهداشت»، «ابلاغ دستورالعمل ذخیره مرخصی پرستاران در ایام کرونا»، «برقراری فوق العاده ویژه کارکنان درگیر مقابله با کرونا» و «تفکیک اضافه ‎کاری از کارانه کارکنان و افزایش ۵۰ درصدی کارانه در دوران شیوع کرونا» از دیگر اقدامات انجام شده با پیگیری سازمان بازرسی کل کشور برای احقاق حقوق پرستاران بوده است.

حجت ‎الاسلام درویشیان همچنین گفت که با پیگیری سازمان بازرسی ۲ هزار میلیارد تومان برای پرداخت معوقات و مطالبات کارکنان بخش سلامت تخصیص داده شد و ۵ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان معوقات آن‌ها تا آبان ماه نیز تسویه شده است.

بازداشت ۴۴ نفر از فعالان فضای مجازی به اتهام اخلال در بازار ارز

در ادامه نشست، دادستان تهران با ارائه گزارشی از برخورد با عوامل اخلال در بازار سکه، طلا و ارز، یکی از عوامل افزایش قیمت‌های صوری در این بازار‌ها را ایجاد «اتاق معاملات» و اعلام لحظه‌ای قیمت ‎ها و «معاملات فردایی» و «معاملات کاغذی» در فضای مجازی عنوان کرد.

علی القاصی‎ مهر با اشاره به تشکیل کارگروهی ویژه با حضور مسئولان پلیس فتا، مرکز ملی فضای مجازی و بانک مرکزی از شناسایی و دستگیری ۴۴ نفر از مدیران سایت ‎ها و کانال ‎های فعال در این زمینه خبر داد و متذکر شد بر اساس اعلام بانک مرکزی اقدامات انجام شده از سوی دادستانی تأثیر قابل توجهی در کاهش قیمت ارز و سکه و طلا داشته است.

محاکمه ۹ مدیر بانک دی به‎خاطر ارائه ۶۳۰ میلیارد تومان تسهیلات بی ضابطه به افراد خاص

وی همچنین با ارائه گزارشی از آخرین وضعیت پرونده تخلفات بانک دی در پرداخت تسهیلات کلان و خارج از ضابطه به اشخاص خاص گفت که در این پرونده، گروه موسوم به «خونه به خونه» بیش از ۶ هزار و ۳۰۰ میلیارد ریال (۶۳۰ میلیارد تومان) از بانک ‎ها برای ۱۱ شرکت وابسته به خود تسهیلات خارج از ضوابط قانونی گرفته بودند.

القاصی‎ مهر اعلام کرد که در این پرونده ۹ نفر از مسئولان وقت بانک دی و همچنین ۴ نفر از مدیران شرکت‎‌های دریافت ‎کننده تسهیلات دستگیر شده اند که کیفرخواست آن‌ها به دادگاه ارسال شده و به صورت ویژه در دست رسیدگی است.

تشکیل کارگروه ویژه مقابله با سایت‎های قمار و شرط بندی در دادسرای تهران

وی با اشاره به گزارش برخی اعضای شورای عالی قوه قضاییه درباره فعالیت بدون محدودیت برخی سایت‎های شرط‎ بندی و قمار و استفاده این سایت‌ها از خدمات بانکی کشور اعلام کرد: در دادسرای تهران کارگروهی برای شناسایی و مقابله با این پدیده تشکیل و شعبه‎ ویژه‎ای نیز برای رسیدگی به این موضوع تعیین شده است.

ارائه همه خدمات الکترونیک قضایی در آینده نزدیک در اپلیکیش «عدالت همراه»

عیسی زارع‎ پور رئیس مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضاییه نیز در این جلسه با اشاره به رونمایی از اپلیکیشن «عدالت همراه» گفت که در حال حاضر ۵ نوع خدمت از طریق این نرم افزار ارائه می‌شود، اما در آینده نزدیک همه خدمات الکترونیک قضایی روی آن قرار می‌گیرد و علاوه بر دادگستری ها، سازمان‌های تابعه مانند ثبت اسناد و پزشکی قانونی نیز خدمات خود را از این طریق ارائه خواهند کرد.

ثبت ۱۷۷ هزار قرارداد وکالت در سامانه ثبت الکترونیک قرارداد‌ها ظرف یک ماه

وی همچنین با اشاره به اجرایی شدن دستورالعمل لزوم ثبت قرارداد‌های وکالت در سامانه ثبت الکترونیک وکالت از ابتدای آذر ماه، اعلام کرد: در همین یک ماه ۱۷۷ هزار قراداد وکالت در این سامانه ثبت و ۴۵ هزار فقره قرارداد نیز به امضاء رسیده که رشد ۳۰ برابری نسبت به ۸ ماه گذشته داشته است.

آزادی ۷ هزار زندانی و کاهش مجازات ۱۵۰۰ نفر با اجرای طرح پایش زندانیان

محمدمهدی حاج‎ محمدی رئیس سازمان زندان‎‌ها نیز با اشاره به یکی از مأموریت اصلی این سازمان مبنی بر اصلاح و تربیت مددجویان گفت: این مأموریت بر عهده مددکاران قرار گرفته است، اما به ازای هر ۲۴۸ زندانی تنها یک مددکار در زندان ‎ها وجود دارد. برای جبران این کمبود با استفاده از دستورالعمل رئیس قوه قضاییه مبنی بر جلب مشارکت نهاد‌های مردمی، تعداد زیادی از تشکل‌های مردمی به کمک سازمان زندان‌ها آمده اند که از ثمرات آن آزادی شمار قابل توجهی از مددجویان و حل مشکلات شخصی آن‌ها بوده است.

وی همچنین با اشاره به دستاورد‌ها و برکات اجرای طرح پایش زندانیان تصریح کرد: اجرای این طرح موجب افزایش حضور چشمگیر همکاران قضایی در زندان‌ها و بررسی و رفع مشکلات زندانیان شده و با وجود این که هنوز ۲ هفته تا مهلت اجرایی تعیین شده برای این طرح باقی مانده، تاکنون ۷ هزار زندانی آزاد شده و هزار و ۵۰۰ نفر نیز مشمول کاهش و تخفیف مجازات شده اند.


بیشتر بخوانید

  • درخواست سازمان نظام پرستاری برای عفو پرستار بیمارستان خمینی‌شهر

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۴۵
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
حسین
۰۰:۲۷ ۰۲ دی ۱۳۹۹
مگه مرغ ، گاو و گوسفند از اروپا یا امریکا میاد تو کشور پس چرا حقوق ها متناسب با افزایش قیمت افزایش پیدا نکرد.
چرا تورم ۲۰۰ درصدی رو ۳۵ درصد اعلام می کنند
Iran (Islamic Republic of)
مهدی شیخ
۰۰:۲۶ ۰۲ دی ۱۳۹۹
قبلا امنیت بیشتر بود یه خانواده توبسرکانی بدست ۲ افغانی قتل عام شدن ملت هر چه زودتر منتظر اعدام آنها هستند .نزارید کشور هرج و مرج بشه اینهاررو اعدام کنید. حوادث کشور خیلی داره زیاد میشه . چه خبره
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۰:۱۶ ۰۲ دی ۱۳۹۹
خدا خیرت بده آقای رپیسی یه تنه به اندازه همه کار میکنی و زحمت میکشی خدا بر توفیقاتت بیافزاید
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۳:۵۱ ۰۱ دی ۱۳۹۹
همه نظر هایی که پایین دادن متوجه دولت هستش ... چیز هایی گفته شده که اصلا به قوه قضائیه ربطی نداره
طبری که مجازات شد / نجفی هم که از وابستگان دولت بود دیه داد / هدف مذاکره یادمون نره ... هدف مذاکره اقتصاد بود وقتی محقق نشد چرا باید مذاکره رو ادامه بدیم؟؟، این چند سال رو کی می خواد جواب بده .، یعنی دولت آمریکا 4 سال 4 سال پی بنده به قرارش و ممکنه دولت بعد بایدن هم دوباره بزنه زیر توافق !!!
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۳:۳۷ ۰۱ دی ۱۳۹۹
شما آقایان و آقازاده ها و اطرافیانتون و دار و دسته تون پنج ملیون نفرید که قدرت و ثروت و اسلحه در دست دارید و به هفتاد پنج میلیون بقیه زور مگید و ظلم می کنید . این واقعیت است. ولی نمی پذیرید و ملت رو حراج می کنید برای پوشش اش.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۳:۳۴ ۰۱ دی ۱۳۹۹
درسته
اما دولت می تواند
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۳:۰۰ ۰۱ دی ۱۳۹۹
تحریمها بدترین فشاررابرس مردم دراورده جناب ریسی بخوصوس تحریم های داخلی دزدی اقازاده هاومسعولین درضمن مگرشماها همانهایی نبودین که میگفتین تحریم اثرندارد چراتخم مرغ شد چهل هزارتومان هرنوع اجناس درکشورهزاربرابرشد حداقل حرف بزنیدکاربکنید که خداراضی باشد ماملت که راضی نیستیم وسلام
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۲:۴۸ ۰۱ دی ۱۳۹۹
حرکت رو به عقب...
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۲:۴۱ ۰۱ دی ۱۳۹۹
روسای قوا چقدر حقوق میگیرند؟ این حرفا رو بزنیم به ما هم همین حقوق رو میدن؟
Iran (Islamic Republic of)
محسن
۲۲:۲۲ ۰۱ دی ۱۳۹۹
قرارداد من کارگری هست و ده ساله با مدرکارشد عمران نه سنوات دارم،نه پست،نه حقوق مکفی،چه گناهی کردیم ما؟ای کاش منم میرفتم به جای اینهمه عذاب پرستاری میخوندم که ده تومن الان حقوقم بود
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۲:۰۸ ۰۱ دی ۱۳۹۹
از آقای دکتر رییسی خواهش میکنم علاوه بر رسیدگی به مشکلات پرستاران محترم ، به مشکلات معیشتی و حقوقی کارمندان قوه قضاییه رسیدگی کنن
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۲:۰۱ ۰۱ دی ۱۳۹۹
همینطوره بله
Canada
ناشناس
۲۱:۳۱ ۰۱ دی ۱۳۹۹
تحریم رو فقط قشر ضعیف جامعه و بیکارانی همچون من درک میکنن که شرمنده پدرم هستم با ۲۸ سال سن و تحصیلات کارشناسی سه ساله بیکارم تحریم رو اون کشاورز روستایی درک میکند که قیمت کود شیمیایی ۱۰ برابر شده ولی قیمت محصولش هنوز قیمت ۴ سال پیش می باشد بهتر است قبل از دیر شدن یه فکر اساسی کرد
Iran (Islamic Republic of)
علی
۲۱:۲۳ ۰۱ دی ۱۳۹۹
آقای رئیسی
حضرت علی(ع) میگه
اگه فقر بیاد ایمان از پنجره میره
تو را خدا با مفسدین برخورد و عدم مدیریت بعضی از حوزه های دولت(مشکلات اقتصادی)را پیگیری کنید
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۱:۱۰ ۰۱ دی ۱۳۹۹
حرکت شما را متوقف نمی کند.ما خیلی وقته متوقف شدیم.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۱:۰۷ ۰۱ دی ۱۳۹۹
بله نباید مذاکر کرد

ولی راهکار شما برای ب ای اقتصاد. معیشت مردم چیه؟؟؟؟؟
Netherlands
ناشناس
۲۰:۳۳ ۰۱ دی ۱۳۹۹
کدوم ملت ایران؟ اگه ملت ایران منظورتون خودتونه که حرکتی نمکنید همش رو صندلیتون نشستید، اگه مردم ایران منظورتونه که اونها نه نای حرکت براشون مونده نه اجازه حرکت بهشون دادید
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۹:۵۲ ۰۱ دی ۱۳۹۹
هر هفته میایید یه مشت حرف میزنید ومیرید هیچ خبری نمیشه فقط هم باید باید میکنید پس مخاطب این باید ها کیه مردم بدبختن؟
Iran (Islamic Republic of)
عباس گودرزی
۱۹:۳۶ ۰۱ دی ۱۳۹۹
سلام اگر استقلال کشور را اعلام کنیم و حق دخالت به استکباردر کشور را ندهیم . و دست آنها را از رصد مراکز هسته ای و علمی دفاعی قطع نماییم . لاجرم تسلیم خواهند شد . البته اگر نفوذی ها را شناسایی و سربازان خط مقدم آنها را در داخل با تک تیر انداز های اطلاعاتی بزنیم و به اشد مجازات برسانیم . مثل ( احتکار کنندگان ، اختلاسگران ، تجمیع کنندگان مسکن و مغازه و زمین مسکومی ، قاچاقچیان ارز و سکه و کالا و...)
Iran (Islamic Republic of)
کارمند قوه قضاییه
۱۹:۱۵ ۰۱ دی ۱۳۹۹
از آقای رییسی خواهش میکنم به مشکلات معیشتی و حقوق ناچیز کارمندان قوه قضاییه رسیدگی کنند
Germany
ناشناس
۱۷:۴۸ ۰۱ دی ۱۳۹۹
میشه بگید حرکت مردم ایران به کدوم سمت هست؟ مشارکت مردم در انتخابات مجلس نشون داد مسیر مردم چقدر با افکار شما هم جهت هست
بیدار شید و منافع مردم و رضایت خدا رو در نظر بگیرید
Germany
ناشناس
۱۷:۴۳ ۰۱ دی ۱۳۹۹
تحریم ها هیچ وقت ذره ای فشار به شما مسئولین نیاورده و فقط این مردم هستن که دارن له میشن و دست و پا میزنن.
شما رو رو بمب اتمم جابجا نمکینه با قدرتی که در اختیار دارید.به شعارهای توخالی تون ادامه بدید
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۷:۱۵ ۰۱ دی ۱۳۹۹
انشا الله خداوند همه کسانی را که به حق سخن می گویند و در راه حق گام بر می دارند را مورد رحمت خود قرار دهد.
France
ناشناس
۱۶:۲۰ ۰۱ دی ۱۳۹۹
لطفا در مورد تصاحب زمین های کشاورزی مردم مرزدار و محروم در شهرستان دهلران توسط برخی سازمانهای دولتی پیگیری نمایید
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۵:۵۴ ۰۱ دی ۱۳۹۹
هزینه های سنگین دادرسی مطالبه وجوه سنگین از سویوکلا وبعضا کارشناسان خارج از چارچوب وفقر مردم را از احقاق حق درمحاکمناامید کرده
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۳:۳۰ ۰۱ دی ۱۳۹۹
معلم املات کی بوده ؟
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۵:۱۵ ۰۱ دی ۱۳۹۹
سلام آقای رئیسی
تبدیل وضعیت ایثار گران چی شده
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۴:۳۹ ۰۱ دی ۱۳۹۹
تحریم‌ها نمی‌تواند حرکت ملت ایران را متوقف کند/

با حفظ احترام فراوان خدمت جناب رئیسی @
اجازه بدهید بعد ۴دهه ملت ایران راه خود را ، خود انتخاب کنند . تحریم ها کمر مردم و جوانان را شکست .طی این ۴۰ سال می بایست برای ایستادگی جلوی دشمنان و مستکبران فکر چاره ای جز فشار آوردن به مردم می بودید خواهشا پای ملت را وارد بازی خودتان نکنید
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۸:۰۲ ۰۱ دی ۱۳۹۹
آفرین هموطن
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۳:۵۳ ۰۱ دی ۱۳۹۹
بله
Germany
ناشناس
۱۴:۳۶ ۰۱ دی ۱۳۹۹
اینترنت قطع بشه ملی بشه به شخصه دزدی میکنم دیگه پدر مردمو در آوردید داریم از طریق اینترنت کار میکنیم بسه دیگه چقدر به مردم ظلم میکنید اخه این بار از نون خوردن بیوفتم به شخصه دیگه دست به هر کاری میزنم جواب خدا رو هم شما بدید که مومن هستید قران پرست هستید دین اسلام و مححبت و اینا رو دارید
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۴:۲۱ ۰۱ دی ۱۳۹۹
باستی هیلز و کاخ شمخانی در دل کوههای شمال تهران چه شد.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۴:۲۰ ۰۱ دی ۱۳۹۹
آقازاده هایی که در خارج از کشور با بیت المال عیاشی می کنند چه شد.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۴:۱۹ ۰۱ دی ۱۳۹۹
بابک زنجانی چه شد.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۴:۱۹ ۰۱ دی ۱۳۹۹
نجفی چه شد.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۴:۱۸ ۰۱ دی ۱۳۹۹
طبری چه شد.
Iran (Islamic Republic of)
رضا ابراهیمی
۱۴:۱۷ ۰۱ دی ۱۳۹۹
عاشقتم سید ابراهیم، و خیلی متاسفم برای اونایی که به خاطر سراب مذاکره به روحانی رأی دادند
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۳:۴۶ ۰۱ دی ۱۳۹۹
آقای رییسی تحریمها کمر مردم رو شکسته گرانی بیداد میکنه ما مردم هستیم که در تنگنا هستیم نه شما مسیولین
Iran (Islamic Republic of)
محمد
۱۳:۴۳ ۰۱ دی ۱۳۹۹
درود بر تو
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۳:۳۰ ۰۱ دی ۱۳۹۹
آقای عزیز قرار نیست مذاکره دوباره ای درباره برجام انجام پذیرد چرا وقتی آقای بایدن می خواهند به برجام برگردند تا باری از مشکلات از دوش ملت برداشته شود شما می خواهید کارشکنی کنید
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۳:۱۴ ۰۱ دی ۱۳۹۹
برجام اگر درست بسته میشد امروز نقطه قوت ما بود، اما با چه زبانی می‌شود گفت که با دید خوش باوری اصلاح طلبی در مقابل 6 نماینده از اصلی ترین سران استعمارگر نمی‌شود، قرار داد برد برد نوشت.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۲:۵۶ ۰۱ دی ۱۳۹۹
آقا بخدا منم با مدرک فوق لیسانس10 سال در راه و شهرسازی شرکتی هستم تا بود معلمای حق التدریس حالا هم پرستارها پس کی نوبت ما میشه بخدا ما هم ایرانی هستیم پدر مادرمون و اجدادمون هم ایرانی هستند از اسرائیل نیومدیم که اینجور با ما برخورد می کنید بچه های راهداری و یگان حفاظت روبه بازنشستگی هستند اما هنوز شرکتی اند خیلی هاشون در حین خدمت دچار سانحه تصادف شدند و بعضی هاشون جونشون را برای اینکار گذاشتن و در حین خدمت در اثر تصادف فوت کردند و ضارب هاشون هم متواری شدند اما گمنام هستند و هیچ کسی ازشون حمایت نکرد
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۰:۳۰ ۰۱ دی ۱۳۹۹
من با فوق لیسانس بیکارم.
شما شرکتی چطور شدین؟ بند پ؟!!!
الان چی میخواین دیگه بزرگوار؟
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
۱۱:۵۷ ۰۱ دی ۱۳۹۹
خواهشا ی سری هم به دانشگاههای علوم پزشکی استان ها هم بزنند
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۳:۳۳ ۰۱ دی ۱۳۹۹
بزنن که چی بشه ؟ مشکلت رو بگو
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر