پسر مرحوم پورحیدری: بعد از مرگ پیشکسوتان از آن‌ها یاد می‌کنیم

علی پورحیدری در مورد برگزاری مراسم یادبود پیشکسوتان فقید سرخابی‌های پایتخت توضیحاتی را بیان کرد.

علی پورحیدری، پسر مرحوم منصور پورحیدری در گفت‌وگو با خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان،  در حاشیه مراسم یاد بود پیشکسوتان فقید سرخابی‌ها گفت: دومین مراسم جایزه‌ ناصر حجازی برگزار شد. از ما دعوت شد تا در این مراسم حضور داشته باشیم. جا دارد از حجت نظری و همکاران او به خاطر برگزاری چنین مراسمی تشکر کنم. خود ناصر حجازی و منصور پورحیدری اینجا نیستند تا این اتفاقات را ببینند.

پیشکسوتان زمانی که زنده اند به آنها توجه نمی شود

او در مورد اینکه زمانی که پیشکسوتان زنده اند قدر آن‌ها را نمی‌دانیم و از آن‌ها یاد نمی‌کنیم گفت: متاسفانه در مملکت ما زمانی که افراد زنده هستند قدرشان را نمی‌دانیم و همیشه وقتی که یک نفر از پیش ما می‌رود تازه همه یاد آن می‌افتد. درست این است که پیشکسوتان باشگاه‌ها تا زمانی که زنده هستند مورد تقدیر قرار گیرند و چنین مراسماتی برای آنها برگزار کنیم.

پسر مرحوم پورحیدری در مورد نامگذاری خیابانی به نام پدرش گفت: خیابان روشنایی غربی در منطقه قیطریه به نام پدر من منصور پور حیدری تغییر نام پیدا کرده است. این اتفاق خوبی است. این موضوع برای ما جذاب بود. اعضای شورای شهر مدتی است که کار خوبی را آغاز کرده اند و نام هنرمندان و ورزشکاران را روی خیابان‌ها می‌گذارند تا با این کار یاد آن‌ها ماندگار شود. این اتفاق برای بازماندگان این افراد اتفاقی خوش آیند است و امیدوارم این کار ادامه داشته باشد.

مسئولان باشگاه استقلال، می‌داند ما از آن‌ها شکایت نمی‌کنیم

او در پاسخ به این سوال که آیا باشگاه استقلال طلب منصور پور حیدری را پرداخت کرده یا خیر گفت: مسئولان چون می‌دانند ما به کنفدراسیون فوتبال آسیا شکایت نمی‌کنیم به این بدهی اهمیتی نمی دهند، اما این اتفاق برای ما اصلا خوب نیست. ۴ سال است که پدر من فوت کرده است. معمولا او با استقلال قراردادی امضاء نمی‌کرد و از جیبش نیز خرج این تیم می‌کرد. این را همه می‌دانند و لازم نیست من در موردش صحبت کنم. در ۲ - ۳ سال آخر به دلیل اجبار قانون سازمان لیگ باید قرارداد بسته می‌شد و این اتفاق صورت گرفت، اما در نهایت هیچ پرداختی از طرف باشگاه به پدرم صورت نگرفت و پیگیری‌های ما نیز فایده‌ای نداشت.

تغییرات زیاد مدیریتی باعث درجا زدن باشگاه استقلال می‌شود

پورحیدری در مورد تغییرات زیاد مدیریتی در باشگاه استقلال گفت:  مرتبا مدیرعامل‌ باشگاه در حال تغییر است. یکی از اولین حرف‌هایی که مدیران استقلال می‌زنند این است که هدف ما پرداخت طلب منصور پورحیدری است، اما با گذشت مدتی همه چیز فراموش می‌شود و اقدامی صورت نمی‌گیرد، در حالی که این مبلغ در مقایسه با خرج‌هایی که در حال حاضر صورت می‌گیرد چندان قابل توجه نیست. مبلغ ۴ سال پیش با الان اصلا قابل مقایسه نیست و تقریبا هیچ ارزشی ندارد، اما در پرداخت آن همچنان کوتاهی صورت می‌گیرد.

او ادامه داد: تغییرات زیاد در مدیریت باشگاه کاملا به ضرر استقلال خواهد بود. چون مدیرعاملی که مسئولیت را می‌پذیرد تجربه‌ چنین شرایط و موقعیتی را ندارد و تا اینکه می‌آید جا بیافتد و با امور باشگاه داری آشنا شود تغییر می‌کند. دوباره نفر جدیدی می‌آید و این پروسه از ابتدا تکرار می‌شود این موضوع باعث در جا زدن باشگاه استقلال می‌شود.

پورحیدری در مورد کادر فنی تیم استقلال گفت: در حال حاضر باشگاه استقلال یکی از دوست داشتنی‌ترین کادر‌های فنی را دارد. فکری، مظلومی، مرفاوی و... همه از شاگردان پدر من بودند. امیدوارم این افراد امسال موفق باشند و بتوانند قهرمان شوند.


بیشتر بخوانید


انتهای پیام/

بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر