طرح ملی "طواف" در قم اجرا می شود

معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم از اجرای طرح ملی "طواف" در قم در پنج محور خبر داد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قم،  به نقل از اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم، حجت‌الاسلام عبدالعلی غلامی ،معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم اظهار کرد: دستورالعمل شناسایی و پایش طرح‌های پیشنهادی و اقدامات فرهنگی استان‌های سراسر کشور در حوزه آسیب‌های اجتماعی در راستای منویات مقام معظم رهبری و راهبرد جدید رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در شبکه سازی مردمی و امر تبلیغ دین و مأموریت گام دوم انقلاب اسلامی تدوین و عرضه شده است.

او در ادامه با اشاره به اجرای طرح ملی "طواف" در قم افزود: ۵ محور محتوایی این رویداد ملی، شامل خانواده، مفاسد اخلاقی و اجتماعی، اعتیاد، بیکاری و حاشیه‌نشینی و مناطق محروم است.

حجت‌الاسلام غلامی از راه اندازی کمیته استانی برای اجرای این طرح خبر داد و گفت: دریافت و جمع آوری طرح‌های پیشنهادی از سوی  کمیته استانی تا ۱۶ بهمن ماه ادامه دارد.

معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم افزود: تمام طرح‌های پیشنهادی و اقدامات فرهنگی واصله از کمیته‌های استانی در بانک اطلاعات طرح‌های فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی و وزارت کشور ثبت و مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

حجت‌الاسلام غلامی با بیان این که اعطای  جوایز طرح‌های منتخب برتر، مستعد حمایت و برگزیده آزاد با وصول طرح تفصیلی و ارزیابی کمیته ستاد مرکزی خواهد بود، گفت: هر طرحی که حائز ۸۰ تا ۱۰۰ امتیاز باشد به عنوان طرح برتر انتخاب شده و مبلغ ۱۰۰ میلیون ریال به عنوان جایزه نقدی به صاحب اثر اعطاء می‌شود.

او عنوان کرد:طرحی که حائز ۶۰ تا ۸۰ امتیاز باشد به عنوان طرح مستعد حمایت انتخاب شده و مبلغ ۷۰ میلیون ریال به عنوان جایزه نقدی به صاحب اثر اهدا می‌شود.

معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم گفت: این طرح‌ها به کارگروه اجتماعی وزارت کشور، دستگاه‌ها و نهاد‌های مرتبط برای حمایت و اجرا در سطح ملی ارجاع می‌شود.

او  در مورد طرح‌های برگزیده آزاد بیان کرد: ارزیابی و انتخاب طرح‌های برگزیده آزاد و اعطای جوایز، طبق شاخصه‌های کمیته ستاد مرکزی صورت می‌پذیرد و از حیطه اختیارات کمیته‌های استانی خارج است.

معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم افزود: علاقه‌مندان برای مشاهده فرم‌های مورد نیاز، سنجه‌های گزینش طرح‌های پیشنهادی و جدول معیار‌های ارزیابی و پایش اولیه به کانال تبیان قم در پیام رسان ایتا به نشانی  @tebyan_qom و صفحه yun.ir/۴۸۹nw۳ در سایت اداره کل مراجعه کنند.

انتهای پیام/ش

بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر