فرماندار تربت حیدریه:

اسرائیل پادگان نظامی ایالات متحده در منطقه است

فرماندار تربت حیدریه گفت: اسرائیل ایالتی از ایالت‌های آمریکا در خاورمیانه و پادگان نظامی آمریکا است.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، علی رستمی فرماندار تربت حیدریه در نشست شورای اداری تربت حیدریه گفت: در شرایط کنونی که جمهوری اسلامی دشمنان زیادی دارد و ائتلاف‌های منطقه‌ای و بین المللی برای به چالش کشاندن نظام تشکیل می‌دهند؛  رمز برون رفتن از این پیچ تاریخی و حساس همبستگی، اتحاد و انسجام است.

او افزود: اسرائیل پادگان نظامی و ایالاتی از ایالات‌های کشور آمریکا در خاورمیانه است و به صورت واضح و آشکار اقدام به ترور و توطئه و فتنه می‌کند و متاسفانه کشور‌های حاشیه خلیج فارس نیز با این رژیم غاصب نیز در ارتباط هستند.

فرماندار تربت حیدریه با بیان اینکه جنبش‌ها و تحرکات اجتماعی اساسا دنبال دلیل نیستند، ادامه داد:این گونه فضا‌ها با یک بی احتیاطی و نابخردی دردسر ساز می‌شود.

رستمی بیان کرد: در این شرایط پمپاژ ناامیدی، یاس و ناکارآمدی نیز در جامعه بیشتر می‌شود و باید تلاش کنیم در کنار مردم با رفتار و کردار سنجیده خود مرهمی بر آلام درد‌های جامعه باشیم.

او تصریح کرد: اتفاقات اخیر آمریکا حامل دو پیام مهم است که در مرحله اول خردجمعی و عقل عمومی اساسا به طغیانگری پاسخ نمی‌دهد، لذا اینکه رئیس جمهوری از توافقات و معاهدات بین المللی خارج می‌شود هیچ جامعه‌ای آن را نمی‌پسندد و از سویی دیگر در مهد دموکراسی و توجه به آرای عمومی وقتی قاعده منفعت در پیش باشد اصول و قاعده را رعایت نمی‌کنند.

فرماندار تربت حیدریه تاکید کرد: منفعت آمریکا در ایران ضعیف و تشکیل قدرت‌های جزیره‌ای است و تمرکز دولت خود را روی ایران، اسلام و خاورمیانه همچنان معطوف کرده و تغییر روسای جمهور تفاوتی در این خصوص ندارد.

رستمی اظهار کرد: در این برهه از زمان چاره‌ای جز مقاومت نداریم، چرا که راه گفت و گو، برجام، مذاکرات دوجانبه و چند جانبه را رفتیم و در بسیاری از این برهه‌ها شالوده و قاعده را غربی‌ها به هم زده اند.

انتهای پیام/ا. غ
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر