نصب دوربین‌های نظارتی در همه ورودی‌های شیراز

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز گفت: تا پایان سال تعداد دوربین‌های ثبت تخلف و نظارت مکانیزه شهرداری شیراز بیش از ٢٠٠ برابر رشد خواهد داشت.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز گفت: در حال حاضر حدود ۲۰۰‪ دوربین ثبت تخلف سرعت و نظارت در سطح شهر فعال است که تا پایان سال تعداد دوربین‌های ثبت تخلف سرعت ٢٠۴ درصد رشد خواهد داشت

مسعود طهماسبی افزود: همچنین در مورد دوربین‌های نظارتی نیز که تخلفات را نیز ثبت می‌کنند نیز شاهد رشد ٣٠ درصدی این دوربین‌ها تا پایان سال در شهر خواهیم بود.

او از تقویت زیرساخت‌های هوشمند سازی حمل و نقل و ترافیک در کلانشهر شیراز تا پایان امسال خبر داد و افزود: اجرای طرح‌های حمل و نقل هوشمند در اولویت برنامه‌های این معاونت قرار دارد که در این ارتباط نیز طرح توسعه زیرساخت‌های هوشمند سازی شهر شیراز در ۶ محور شامل ناوگان حمل و نقل عمومی، تقاطعات هوشمند، نظارت تصویری، ثبت تخلفات راهنمایی و رانندگی، پارکینگ‌ها و تابلو‌های پیام نمای خبری (VMS) از جمله مواردی است که در برنامه امسال شهرداری شیراز است.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز از افزایش دوربین‌های نظارت تصویری با اولویت ورودی‌های شهر در آینده نزدیک خبر داد و گفت: در این بخش با همکاری پلیس راهور نقاط مورد نیاز شناسایی و به تدریح تا پایان سال به دوربین‌های نظارت تصویری مجهز و به سیستم نظارتی مرکز کنترل ترافیک اضافه خواهند شد.

طهماسبی اجرای سامانه‌های ثبت تخلف معابر و نظم بخشی به تقاطعات را از دیگر برنامه‌های این حوزه یاد کرد و گفت: توسعه سامانه ثبت تخلف سرعت در معابر پر سرعت، اجرای سامانه ثبت تخلف عبور از چراغ قرمز در تقاطعات محدوده مرکزی و معابر پر تردد از طرح‌های مهمی است که در حوزه ثبت تخلفات با هدف کاهش سوانح رانندگی و نظارت هوشمند اجرا می‌شود.

انتهای پیام/ 

بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر