اقامه نماز جمعه در سراسر استان کرمان

مسئول دفتر شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان کرمان گفت: نماز جمعه فردا ۳ بهمن ماه ۱۳۹۹ در سراسر استان کرمان برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام سید محمد جعفری، مسئول دفتر شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان کرمان در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، گفت: نماز جمعه فردا ۳ بهمن ماه ۱۳۹۹ در سراسر استان، ۵۵ پایگاه و محل‌های برگزاری مراسم نماز جمعه استان کرمان برگزار می‌شود.

او با بیان اینکه شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان کرمان تابع تصمیمات ستاد کرونا است و تاکنون بهترین همکاری را با ستاد مبارزه با کرونا داشته است، تصریح کرد: نماز جمعه در پایگاه‌های استان کرمان با رعایت کامل فاصله گذاری اجتماعی و دستورالعمل‌های بهداشتی اقامه می‌شود.

حجت الاسلام جعفری افزود: شورای سیاستگذاری ائمه جمعه بار‌ها از سوی وزارت بهداشت به عنوان نهاد برتر در همکاری با آن وزارت خانه و ستاد کرونا معرفی و مورد قدردانی قرار گرفته و اولین نهاد در تعطیل کردن فعالیت‌ها و اجتماعات خود و آخرین آن‌ها در بازگشایی و از سرگیری فعالیت‌ها بوده است.

حجت الاسلام جعفری از تمامی نمازگزاران مناطق اعلام شده خواست: به منظور پیشگیری از شیوع کرونا ویروس، ماسک بپوشند، مهر، سجاده و پلاستیک یک بار مصرف برای کفش به همراه داشته باشند و فاصله گذاری اجتماعی را با افراد رعایت کنند.

او با تاکید بر اینکه نمازگزاران از دست دادن جدا خودداری کنند، بیان داشت: بانوان، چادر نماز شخصی همراه داشته باشند، تمامی نمازگزاران در منزل وضو بگیرند و افرادی که دارای علائم سرماخوردگی هستند، از آمدن به نماز جمعه اجتناب کنند.

حجت الاسلام جعفری افزود: تدابیر بهداشتی برای برگزاری آیین عبادی ـ سیاسی نماز جمعه در تمامی پایگاه‌های اقامه نماز جمعه، انجام خواهد شد.

او بیان کرد: مردم با توجه به شیوع بیماری کرونا، نباید سهل انگاری کنند و باید نکات بهداشتی به صورت جدی از سوی همه مردم رعایت شود.

انتهای پیام/ م 

بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر