آغاز گازرسانی به روستا‌های بالای ۵۰ خانوار در تربت جام

نماینده مردم تربت‌جام گفت: گازرسانی ۱۰۰ درصدی به روستا‌های بالای ۵۰ خانوار در دهه فجر در دستور کار قرار گرفته و نهضت گاز رسانی در حوزه انتخابیه به منصه ظهور رسیده است.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، نماینده مردم تربت‌جام جلیل رحیمی جهان آبادی درباره وضعیت پروژه‌های گازرسانی در حوزه انتخابیه، گفت:پروژه‌های گازرسانی در تایباد، تربت جام و صالح آباد و باخرز در دهه مبارک فجر به بهره برداری خواهد رسید که این مسئله موجب می‌شود، بسیاری از مشکلات روستاییان در حوزه گازرسانی مرتفع شود.

او با بیان اینکه نهضت گازرسانی در حوزه انتخابیه به منصه ظهور رسیده است گفت: گاز رسانی در شهرستان باخرز به ۱۰۰ درصد می‌رسد.

نماینده مردم تربت جام ادامه داد: به تمام روستا‌های بالای جمعیت ۵۰ خانوار باخزر گازرسانی ۱۰۰ درصد انجام می‌شود و در  تایباد نیز بیش از ۹۶ درصد ضریب گازرسانی ما خواهد بود و گاز رسانی در تربت جام به ۹۰ درصد خواهد رسید.

رحیمی بیان کرد: عملیات گاز رسانی در صالح آباد نیز به ۸۵ درصد خواهد رسید و این در حالی است که به عنوان نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی از دولت بابت خدمات رسانی در حوزه گاز و افتتاح و بهره برداری از پروژه‌های مهم، کمال تقدیر وتشکر را دارم.

آبرسانی به روستا‌های حوزه انتخابیه

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: مراسم نمادین گازرسانی به روستا‌های حوزه انتخابیه در دهه مبارک فجر برگزار می‌شود و از طرفی دیگر نیز تزریق ۱۱ میلیارد تومان جهت آبرسانی به روستا‌های حوزه انتخابیه در دستور کار قرار گرفته است و این مهم توسط خیر محترم حاج اکبرابراهیمی عملیاتی شده است که کمال تشکر از ایشان را دارم بنابراین افتتاح آبرسانی جام رود نیز عملیاتی می‌شود.

انتهای پیام//س.ج
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر