کسب رتبه اول شرکت ارتباطات زیرساخت در ارزیابی مدیریت پروژه سازمانی

شرکت ارتباطات زیرساخت از سوی تیمی مشتمل بر ارزیابان انجمن مدیریت پروژه ایران و در سه حوزه ابزار، افراد و فرآیند، با مجموع ۶۲۰ امتیاز، رتبه برتر را کسب کرد.

به گزارش حوزه دنیای ارتباطات گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، امیرحسین مطلق مدیرکل دفتر مدیریت پروژه و بودجه با اعلام این مطلب افزود: شرکت ارتباطات زیرساخت از سوی تیمی مشتمل بر ارزیابان انجمن مدیریت پروژه ایران و در سه حوزه ابزار، افراد و فرآیند، مورد ارزیابی قرار گرفت و توانست با مجموع ۶۲۰ امتیاز، رتبه برتر را کسب کند.

وی افزود: مراحل ارزیابی مدیریت پروژه سازمانی در شرکت ارتباطات زیر ساخت به صورت فشرده در دو مرحله و سه روز کاری از واحد‌های مختلف شرکت و با هماهنگی دفتر مدیریت پروژه صورت گرفت و این موفقیت، حاصل یک کار تیمی منسجم در واحد‌های مختلف و حمایت‌های مدیران ارشد شرکت بوده است.

وی همچنین در خصوص تربیت مدیر پروژه‌های حرفه‌ای برای شرکت توضیح داد: شرکت ارتباطات زیرساخت جزو شرکت‌های پیشگام در آموزش مدیریت پروژه بوده و تاکنون ۲۳ نفر از همکاران موفق شده‌اند دوره‌های آموزشی مدیریت پروژه حرفه‌ای را گذرانده و گواهی‌نامه «ICB» را از انجمن جهانی مدیریت پروژه (IPMA) دریافت کنند.

دکتر مطلق خاطر نشان کرد: نظام مدیریت پروژه در شرکت ما در حال پوست‌اندازی و تحول است و فعالیت‌های خوبی هم در سطح شرکت صورت گرفته است. به طور مثال در سال گذشته، زیرساخت موفق شد به عنوان اولین شرکت دولتی حوزه ICT، تندیس برنز نهمین دوره جایزه ملی مدیریت پروژه ایران را هم کسب کند.

مدیرکل دفتر مدیریت پروژه و بودجه اضافه کرد: برای تعالی نظام مدیریت پروژه نیاز است لایه‌های مختلف اعم از مدیران ارشد، مدیران میانی و بدنه شرکت مانند گذشته به شکل منسجم به همکاری ادامه دهند تا بتوانیم در آینده به سطوح بالاتری از بلوغ مدیریت پروژه سازمانی دست یابیم.

ارزیابی مدیریت پروژه سازمانی، در حوزه سازمان و افراد، در سه معیار «دفتر مدیریت پروژه»، «تیم پروژه» و «رشد و توسعه افراد» و در حوزه فرآیند‌ها در چهار معیار «مدیریت استراتژیک پروژه»، «مدیریت اهداف و یکپارچگی پروژه‌ها»، «برنامه‌ریزی و کنترل پروژه‌ها» و «پشتیبانی از پروژه‌ها» و در حوزه سامانه‌ها و ابزار، در سه معیار «اطلاعات پروژه‌ها»، «یکپارچگی اطلاعات» و «مکانیزاسیون فرآیندها» توسط تیم ارزیابان به اتمام رسید.


بیشتر بخوانید

  • رونق کسب و کارها و بومی‌سازی عمیق‌تر شبکه ملی اطلاعات با نمایش دستاوردهای این شبکه

انتهای پیام/

بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر