طی ۲۴ ساعت گذشته رخ داد؛

ابتلای ۲۶ کرمانی به کرونا

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون، ۱۶ هزار و ۵۳ نفر در اثر ابتلای قطعی به کووید ۱۹ در بیمارستان‌های استان کرمان بستری شده اند.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، مهدی شفیعی سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان در گزارشی به بیان آخرین آمار از وضعیت موارد مثبت بستری و مرگ و میر ناشی از بیماری کووید ۱۹ در استان کرمان تا ساعت ۱۵:۰۰ امروز چهارشنبه ۸ بهمن ماه ۹۹ پرداخت و گفت: تعداد موارد بستری قطعی مبتلا به کرونا هم اکنون در بیمارستان‌های استان کرمان ۱۲۸ نفر است.

او با تفکیک کردن موارد مثبتی که هم اکنون در سطح دانشگاه‌های علوم پزشکی استان بستریند، افزود: ۸۱ نفر مربوط به حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان، ۱۰ نفر مربوط به حوزه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان، ۱۴ نفر مربوط به حوزه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت، ۶ نفر مربوط به حوزه دانشگاه علوم پزشکی بم و ۱۷ نفر مربوط به حوزه دانشکده علوم پزشکی سیرجان است.  

شفیعی تعداد کل موارد بستری دارای تست مثبت کرونا در استان کرمان از ابتدای شیوع بیماری تاکنون را ۱۶ هزار و ۵۳ مورد اعلام کرده است.

او با اشاره به اینکه ۲۶ مورد جدید طی ۲۴ ساعته گذشته در بیمارستان‌های استان کرمان بستری شده اند، تصریح کرد: از این تعداد، ۱۹ مورد از حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان، ۲ مورد از حوزه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان، ۲ مورد از حوزه دانشکده علوم پزشکی سیرجان، یک مورد از دانشگاه علوم پزشکی جیرفت و ۲ مورد از حوزه دانشگاه علوم پزشکی بم است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان تعداد فوتی‌های قطعی مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته را یک نفر اعلام کرد و بیان داشت: این یک نفر از حوزه دانشکده علوم پزشکی سیرجان بوده است.  

شفیعی افزود: در مجموع از ابتدای شیوع کرونا تاکنون در استان کرمان ۲ هزار و ۴۳۳ نفر در اثر ابتلای قطعی به کووید ۱۹ جان خود را از دست داده اند.  

انتهای پیام/ب

بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر