نوزاد رها شده در دوماهگی پس از ۷۳ سال مادرش را پیدا کرد

مادری که نوزادش را در دو ماهگی رها کرده بود، دوباره در ۹۳ سالگی توانست او را در آغوش بگیرد.

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، مادر الجزایری فرزند دوماهه خود را به دلیل خشونت همسرش ترک کرد و برای کار در خانه یک خانواده فرانسوی به فرانسه رفت و از زندگی همسر و پسرش عبدالرحمان کاملا بیرون رفت.

پسر تمام زندگی خود را بدون مادر گذراند، اما طبق آنچه در روزنامه‌ها گفته شده، پسر به دنبال مادرش می‌رفت، اما او را پیدا نمی‌کرد. حالا عبدالرحمان که ۷۳ ساله و پدربزرگ ده نوه است امید خود را از دست نداده و هنوز هم پی مادرش می‌گردد. او از حدود ۱۴ سالگی جستجو‌ها را شروع کرد و از عمه خود که با او در تماس بود کمک می‌گرفت و در بیشتر این ۵۹ سال جستجوی طاقت فرسا از یکی از پسرانش کمک گرفت تا اینکه فهمید مادرش در ۲۰۰ کیلومتری شهر دور تنیس در ایالت Chlef در شمال الجزایر و در شهر لیون در جنوب شرقی فرانسه زندگی می‌کند و ۹۳ ساله است و در خانه سالمندان زندگی می‌کند.


بیشتر بخوانید


عبدالرحمان پس از اطلاع از سکته مغزی مادرش، از ترس اینکه مبادا او را شوکه کند، از محل زندگی خود در بلژیک برای ملاقات او به شهر فرانسه رفت. عبدالرحمان می‌گوید: "مادرم از خانه مشترک با پدرم رفت، زیرا پدرم او را مورد ضرب و شتم قرار می‌داد و مرا نزد مادربزرگم می‌گذاشت، من در چهارده سالگی واقعیت را فهمیدم. " وی ادامه داد، "من هرگز امید برای پیدا کردن مادرم را از دست ندادم. چیزی در قلب من بود که همیشه به من می‌گفت که او هنوز زنده است. "

انتهای پیام/

بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۸:۱۹ ۰۵ اسفند ۱۳۹۹
وای خدا جون قربون بزرگیت اشک ادمو درمیاره پس از 73 سال مادر عزیزشو پیدا کرده اونم توی خانه سالمندان مادر بیچادره خدا میدونه قدر بخاطر فرزند بیتابی میکرده خدا میدونه چطور مادرشو پیدا کرده قدر مادرهامونو بدونیم مادر گوهر گران بهاست ما که مادرمون از دست دادیم اونای که دارن قدرشو بدونن
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۰:۲۷ ۰۴ اسفند ۱۳۹۹
مادر موجودی عزیز و گرانبها است
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر