دیدار وزیر ورزش با ملی پوشان آزاد و فرنگی کار/سلطانی فر: نگاه ویژه‌ای به کشتی داریم

مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان، در خانه کشتی شهید ابراهیم هادی حضور یافت.

به گزارش خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان، امشب همزمان با شب ولادت با سعادت حضرت علی (ع) در خانه کشتی شهید ابراهیم هادی مجموعه‌ی ورزشی آزادی تهران محل تمرین تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان حضور یافت و با ملی پوشان دیدار و گفتگو کرد.

در ابتدای این جلسه علیرضا دبیر ضمن تبریک میلاد امیرالمومنین علی (ع) با اشاره به حمایت‌های وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک از کشتی گفت: ابتدا از تلاش‌ها و حمایت‌های آقایان سلطانی فر، صالحی امیری و علی نژاد تشکر و قدردانی می‌کنم.

وی ادامه داد: وزیر ورزش و جوانان مسائل کشتی را دنبال می‌کند و تا جایی که می‌توانند هم وزارت ورزش و هم کمیته ملی المپیک به کشتی کمک می‌کنند.

در ادامه محمد بنا گفت: ما در اردو‌ها واقعاً راحت هستیم و یکی از بهترین اردو‌های ما در حال برگزاری است و امیدواریم که بتوانیم در رقابت‌های پیش رو موفق باشیم.

غلامرضا محمدی نیز تصریح کرد: اردو‌های خوبی را پشت سر می‌گذاریم و کشتی گیران خود را آماده‌ی حضور در رقابت‌های کسب سهمیه و پس از آن المپیک می‌کنند.

حسن یزدانی و محمدعلی گرایی به عنوان نمایندگان کشتی گیران آزاد و فرنگی کار نیز از وزیر ورزش درخواست کردند که در سال المپیک از کشتی و کشتی گیران حمایت ویژه به عمل آورند و حامی قهرمانان باشند.

مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان نیز در جمع ملی پوشان با تبریک میلاد مولای متقیان علی (ع) گفت: کشتی ورزش اول و پرافتخارترین ورزش کشور محسوب می‌شود و ما همانطور که قبلاً از کشتی حمایت کرده ایم بازهم حمایت می‌کنیم و نگاه ویژه‌ای به این رشته داریم.

وی ادامه داد: در ستاد بازی‌های المپیک رئیس فدراسیون گزارش‌ها را به ما می‌دهد و به غیر از آن نیز جلسات خصوصی و دو نفره با آقای دبیر داریم و من در جریان تمامی مسائل کشتی هستم.

وزیر ورزش در پایان خاطرنشان کرد: شما کشتی گیران بدون هیچ حاشیه و دغدغه‌ای به تمرینات خود بپردازید و بر روی آن متمرکز باشید و ما نیز در کنار شما هستیم و هرکاری که از دستمان بر آید برای موفقیت شما انجام خواهیم داد.

در پایان این دیدار دکتر سلطانی فر به همراه رئیس فدراسیون بر سر مزار شهید گمنام واقع در محوطه باز خانه‌های کشتی شهید ابراهیم هادی و شهید مصطفی صدرزاده حضور یافت و با قرائت فاتحه‌ای به مقام شامخ شهداء ادای احترام کرد.
انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر