سارقان برقی درکرمان دستگیر شدند

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان کرمان گفت: سارقان سیم برق با اعتراف به ۲۶ فقره سرقت در سطح شهرستان کرمان شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان ، سرهنگ مهدی پور امینایی، سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان کرمان گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت سیم برق در سطح شهرستان کرمان دستگیری سارق یاسارقان در دستور کار مأموران پلیس قرار گرفت.

او افزود: در همین راستا ماموران انتظامی بخش ماهان با افزایش گشت‌های محسوس و نامحسوس موفق شدند سارقان را در حین سرقت شناسائی کنند.

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان کرمان افزود: سارقان به محض رویت ماموران با یک دستگاه خودرو پراید اقدام به فرار کردند که در نهایت در یک عملیات پلیسی و تعقیب مراقب در شهر کرمان با همکاری سایر گشت‌های انتظامی دستگیر و برای تحقیقات بیشتر به مقر انتظامی منتقل شدند.

سرهنگ پورامینایی گفت: سارقان که سه نفر بودن در بازجوئی‌های تخصصی ماموران به ۲۶ فقره سرقت سیم برق شبکه هوایی در سطح شهرستان کرمان اعتراف کردند و در ادامه جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند.

او تصریح کرد: سرقت تجهیزات شبکه توزیع برق علاوه بر اینکه بار مالی زیادی برای دولت و مردم در پی دارد، مشکلات دیگری را نیز برای جامعه به وجود می‌آورد که تبعات منفی آن حتی موجب مختل شدن زندگی اجتماعی افراد جامعه می‌شود و پلیس با تلاش شبانه روزی خود هرگز اجازه جولان به سارقان را نخواهد داد.
انتهای پیام/ح

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر