کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان:

یکشنبه و دوشنبه استان اصفهان بارانی می‌شود

کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: روزهای یکشنبه و دوشنبه با ورود سامانه بارشی به استان اصفهان بارش برف و باران در اکثر مناطق استان پیش‌بینی می‌شود.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان، حجت الله علی عسگریان کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان با اشاره به بررسی نقشه‌های هواشناسی استان اصفهان اظهار کرد: بررسی این نقشه‌ها بیانگر جوی نسبتاً پایدار طی سه روز آینده بر روی استان است.

او افزود: بر این اساس جوی مه آلود و به تدریج کاهش ابر در استان اصفهان پیش بینی می‌شود.

کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان با بیان اینکه برای روز‌های یکشنبه و دوشنبه بارش باران و برف در غرب استان و به صورت پراکنده در جنوب و مرکز استان پیش بینی می‌شود، ادامه داد: این سامانه روز سه شنبه به تدریج از استان خارج می‌شود.

او با بیان اینکه کمینه دمای هوای استان اصفهان طی ۲۴ ساعت آینده دو تا چهار درجه کاهش می‌یابد، اضافه کرد: در این بازه زمانی دمای هوای شهر اصفهان در گرم‌ترین و سردترین ساعات بین ۶ و منفی دو درجه سانتی‌گراد در نوسان است.

علی عسگریان ابراز داشت: همچنین طی ۲۴ ساعت آینده بویین میاندشت با دمای ۹ درجه سانتی‌گراد زیر صفر سردترین و چوپانان با دمای هشت درجه سانتی‌گراد بالای صفر گرم‌ترین نقطه پیش بینی شده است.

او ادامه داد: طی ۲۴ ساعت گذشته دهاقان با ۷.۵ میلیمتر بارش بیشترین و پس از آن فریدونشهر با ۴.۵ میلی‌متر بارش باران و ۳۰ سانتی‌متر برف گزارش شده است.

انتهای پیام/م

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر