زینی وند:

با ارتقای بخشی از مناطق کرمان به شهرستان موافقیم

استاندار کرمان گفت: با ارتقای بخشی از مناطق کرمان به شهرستان موافقیم که باید با حساسیت، کارشناسی و بررسی شوند.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، علی زینی‌وند استاندار کرمان در جمع خبرنگاران و جمع بندی سفر امروز خود به بخش ماهان گفت: ظرفیت‌های بالایی در بخش ماهان وجود دارد و محور توسعه این بخش را در حوزه‌های گردشگری، کشاورزی مدرن و طرح‌های مرتبط با شرکت‌های دانش بنیان با توجه به موقعیت آن می‌توانیم ببینیم.

او به تهدید بخش کشاورزی و مسکونی ماهان از سیلاب‌ها نیز اشاره داشت و افزود: با برنامه‌های کنترل سیلاب اداره کل منابع طبیعی، امید داریم طی دو سال آینده تا حد ممکن، اطمینان خاطری از جلوگیری آسیب سیلاب به این مناطق ایجاد شود.

زینی وند تصریح کرد: در حوزه زیرساخت شهری با توجه به برنامه‌ها و اقدامات مطلوب شهرداری ماهان، در حوزه اعتبارات استانی مورد توجه ویژه خواهد بود.

او بر اجرای طرح‌های متناسب با دانش بنیان در بخش ماهان تاکید کرد و بیان داشت: مردم این بخش به دنبال طرح‌های آلاینده برای این باغ شهر زیبا نباشند.

استاندار کرمان در خصوص تقسیمات کشوری در شهرستان کرمان گفت: وسعت شهرستان کرمان امکان ارتقای بعضی بخش‌های آن به شهرستان را دارد و به صورت کلی با ارتقای بخشی از مناطق کرمان به شهرستان موافقیم که باید با حساسیت، کارشناسی و بررسی شوند.

انتهای پیام/ب

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر