مسدود شدن مسیر ارتباطی شهرستان کوهرنگ به مسجد سلیمان

با توجه به شیوع ویروس جهش‌یافته کرونا در استان خوزستان و پیشگیری از ورود آن به شهرستان کوهرنگ مسیر ارتباطی این ۲ منطقه مسدود شد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شهرکرد، مرتضی زمانپور فرماندار کوهرنگ گفت: با توجه به شیوع ویروس جهش‌یافته کرونا در استان خوزستان و پیشگیری از ورود آن به شهرستان مسیر ارتباطی این ۲ منطقه مسدود شد.

او افزود: شهرستان کوهرنگ در حال حاضر در وضعیت زرد (خطر متوسط) شیوع کرونا قرار دارد و با توجه به مصوبه ستاد کرونا مبنی بر کنترل مبادی ورودی و خروجی با استان خوزستان این اقدام انجام شده است.


بیشتر بخوانید


زمانپور اضافه کرد: علاوه بر آن در سایر مبادی ورودی و خروجی شهرستان نیز محدودیت‌های شدید ترددی اعمال شده و تلاش‌ها بر این است تا از هرگونه تردد غیرضروری بین شهرستانی جلوگیری شود.

او ادامه داد: گروه‌های نظارت بر تردد‌ها در روستای افسرآباد مرز بین کوهرنگ و اردل، باباحیدر در محور ارتباطی کوهرنگ و فارسان، سودجان در مرز شهرکرد و کوهرنگ و مناطق مرزی شهرستان‌های لرستان و اصفهان مستقر شده اند.

زمانپور با اشاره به اجرای طرح سردار سهید حاج قاسم سلیمانی در این شهرستان، گفت: این طرح تاثیر بسزایی در پیشگیری از شیوع کرونا در شهرستان داشته است.

او با توصیه بر رعایت بیش از پیش دستورالعمل‌های بهداشتی افزود: همچنان توصیه می‌شود تا مردم از برگزاری دورهمی‌ها و مجالس عروسی و ختم خودداری کرده و نسبت به استفاده از ماسک و رعایت فاصله اجتماعی اهتمام بیشتری به کار گیرند.

انتهای پیام/ف

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر