پیش‌بینی بارش‌های رگباری در استان اصفهان

رئیس اداره پیش‌بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: بارش‌های رگباری و رعد و برق با ورود سامانه بارشی به استان اصفهان پیش‌بینی می‌شود.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان، فاطمه زهرا سیدان رئیس اداره پیش بینی هواشناسی استان اصفهان با اشاره به بررسی نقشه‌های هواشناسی استان اصفهان گفت: بررسی این نقشه‌ها بیانگر فعالیت سامانه ناپایدار از امشب تا اواخر وقت فردا در استان است.

او افزود: بر این اساس امروز گاهی افزایش ابر پیش بینی می‌شود و از اواخر وقت یکشنبه تا اواخر وقت دوشنبه در اکثر مناطق استان آسمان به صورت افزایش ابر، بارش برف و باران، گاهی وزش باد نسبتاً شدید پیش بینی می‌شود.

سیدان با بیان اینکه بارش‌های رگباری همراه با رعد و برق، مه آلودگی به ویژه در نیمه جنوبی استان و مناطق غربی نیز برای فردا در استان پیش بینی شده است، ابراز داشت: این سامانه بارشی اواخر وقت دوشنبه از استان خارج می‌شود و از روز سه شنبه تا اواخر وقت چهارشنبه جو نسبتاً پایدار خواهد بود.

رئیس اداره پیش بینی هواشناسی استان اصفهان با بیان اینکه بیشینه دمای هوا در ۲۴ ساعت آینده دو تا پنج درجه افزایش خواهد داشت، افزود: در این بازه زمانی دمای هوای شهر اصفهان در گرم‌ترین و سردترین ساعات بین ۱۵ و یک درجه سانتی‌گراد بالای صفر در نوسان است.

او اضافه کرد: همچنین طی ۲۴ ساعت آینده چوپانان با دمای ۲۰ درجه سانتی‌گراد بالای صفر گرم‌ترین و زرین شهر با دمای منفی سه درجه سانتی‌گراد سردترین نقطه استان پیش بینی شده است.

انتهای پیام/م

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر