فرماندار اصفهان:

همه امکانات اصفهان برای برگزاری انتخابات ۱۴۰۰ بسیج شود

حسین سیستانی گفت: مکان و نحوه انجام ثبت نام داوطلبان شوراهای اسلامی شهر و روستا باید به درستی مدیریت‌ شده و باتوجه به همه‌گیری بیماری کرونا در کشور، تمهیدات لازم انجام شود.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان، حسین سیستانی فرماندار اصفهان امروز در دومین جلسه ستاد امور اجرایی انتخابات شهرستان اصفهان، با اشاره به اهمیت برگزاری انتخاباتی پرشور و با مشارکت حداکثری مردم، گفت: انتخابات، رویکردی اساسی و بنیادین در کشور بوده و دارای قانونی جامع و متقن است.

او بر اهمیت ثبت‌نام تأکید کرد و گفت: تمرکز بر اجرای قانون انتخابات و تسلط بر مفاهیم آن باید به گونه‌ای باشد که در مرحله اجرا، هیچ خدشه‌ای به فرآیند انتخابات وارد نشود.

فرماندار اصفهان با اشاره به اهمیت انتخاب معتمدان داوطلبان انتخابات شورا‌های اسلامی شهر و روستا، اظهار کرد: مکان و نحوه انجام ثبت نام داوطلبان شورا‌های اسلامی شهر و روستا باید به درستی مدیریت شده و با توجه به همه‌گیری بیماری کرونا در کشور، تمهیدات لازم در این خصوص اتخاذ شود.

او افزود: تأمین منابع و بهره‌گیری از امکانات موجود برای برگزاری انتخاباتی مطلوب، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

سیستانی بر لزوم مرور قانون انتخابات توسط هیأت اجرایی انتخابات تأکید و تصریح کرد: اعضای هیأت اجرایی انتخابات باید افرادی همراه، رازدار، قانون‌گرا و وظیفه شناس باشند تا در روند اجرایی انتخابات با مشکلی مواجه نشویم.

فرماندار اصفهان توجه به مقوله آموزش در روند برگزاری انتخابات را حائز اهمیت دانست و تأکید کرد: فعالیت‌های آموزشی در حوزه انتخابیه اصفهان باید آغاز شود و با جدیت ادامه یابد.


انتهای پیام/م

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر