بسته اخبار حوادث امروز ۱۱ اسفند ماه سال ۹۹؛

دستگیری سارق حرفه‌ای منازل در مازندران / توقیف خودروی حامل مواد مخدر در نکا

مهم‌ترین حوادث مازندران در روز دوشنبه ۱۱ اسفند ماه سال ۹۹ را می‌توانید در این بسته خبری بخوانید.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، مهم‌ترین حوادث مازندران در روز دوشنبه ۱۱ اسفند ماه سال ۹۹ را می‌توانید در این بسته خبری بخوانید.

دستگیری سارق حرفه‌ای منازل با ۲۰ فقره سرقت

سرهنگ سید موسی حسینی جانشین فرمانده انتظامی مازندران گفت:ماموران انتظامی شهرستان نوشهر در پی دریافت چند فقره پرونده مبنی بر سرقت منازل، موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

او افزود: ماموران انتظامی نوشهر پس از انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی مخفیگاه سارق حرفه‌ای را شناسایی کردند.

جانشین فرمانده انتظامی مازندران گفت: ماموران انتظامی پس از هماهنگی قضائی این سارق حرفه‌ای را در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر و در بازجویی‌های فنی از وی به راز ۲۰ فقره سرقت از منازل در شهرستان نوشهر پی بردند.

سرهنگ حسینی افزود: متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی و سپس روانه زندان شد.

دستگیری قاچاقچی حرفه‌ای مواد مخدر در نکا

سرهنگ قاسم عزیزی فرمانده انتظامی شهرستان نکا گفت: در پی کسب خبری مبنی بر جابجایی مواد مخدر توسط یک عامل افیونی، موضوع در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

او با اشاره به اقدامات پلیسی و اطلاعاتی افزود: ماموران انتظامی پس از تلاش بی وقفه خودروی حامل مواد مخدر را شناسایی و در اقدامی غافلگیرانه آنرا توقیف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان نکا گفت:ماموران انتظامی ۲ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک را در بازرسی از داخل خودروی توقیفی کشف و یک قاچاقچی حرفه‌ای را دستگیر کردند.

کشف ۸ فقره سرقت در شهرستان سیمرغ

سرهنگ حسین اسدی فرمانده انتظامی شهرستان سیمرغ گفت: ماموران انتظامی در پی دریافت چند فقره پرونده سرقت موضوع را با انجام اقدامات پلیسی و اطلاعاتی به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

او افزود: ماموران انتظامی پس از تلاش بی وقفه مخفیگاه یکی از سارقان حرفه‌ای را شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی وی را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان سیمرغ گفت: متهم در بازجویی‌های فنی ماموران انتظامی به ۸ فقره انواع سرقت اعتراف کرد.

رمزگشایی از ۲۸ فقره سرقت باغات و مزارع در تنکابن

سرهنگ غلامحسین شعبانی فرمانده انتظامی شهرستان تنکابن گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت از باغات و مزارع کشاورزی، موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

او افزود: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و بررسی‌های همه جانبه یک باند ۴ نفره سرقت را شناسایی کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان تنکابن با اشاره به هماهنگی قضائی، گفت: ماموران پلیس آگاهی در اقدامی غافلگیرانه هر ۴ متهم را در حین بارگیری اموال سرقتی با یک دستگاه خودروی وانت در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

او افزود: متهمان که قصد فرار از محل را داشتند پس از دستگیری در بازجویی‌های فنی پلیسی به ۲۸ فقره سرقت از باغات و مزارع کشاورزی اعتراف کردند.

کشف ۱۰ فقره سرقت دوچرخه در نکا

سرهنگ قاسم عزیزی فرمانده انتظامی شهرستان نکا گفت: در پی دریافت خبر وقوع چند فقره سرقت دوچرخه، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.

او با اشاره به اقدامات پلیسی ماموران انتظامی، افزود: ماموران انتظامی در پی تلاش بی وقفه یک سارق سابقه دار را شناسایی و پس از هماهنگی قضائی وی را دستگیر کردند.

سرهنگ عزیزی گفت: سارق دستگیر شده در بازجویی‌های فنی ماموران انتظامی با اعتراف به ۱۰ فقره سرقت دوچرخه با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.
انتهای پیام/س

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر