کرمان میزبان ششمین کنگره ملی جوانان

ششمین کنگره ملی جوانان با حضور مسئولان وزارت ورزش با موضوع مشارکت‌های اجتماعی جوانان ۱۳ و ۱۴ اسفندماه ۹۹ به میزبانی کرمان برگزار می‌شود.

میثم پاریزی مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، به برگزاری ششمین کنگره ملی جوانان به میزبانی کرمان اشاره کرد و گفت: این رویداد علمی ـ پژوهشی با حضور تندگویان معاون امور جوانان وزارت و محمدرضا فضلی رئیس مرکز مطالعات و پژوهش‌های راهبردی وزارت ورزش و جوانان روز ۱۳ اسفندماه در کرمان آغاز و به صورت وبینار برگزار می‌شود که در طول این رویداد، تعدادی از اساتید برجسته علوم اجتماعی دانشگاه‌های کشور به خصوص دانشگاه‌های تهران و کرمان در خصوص مشارکت اجتماعی جوانان سخنرانی خواهند کرد.

او هدف از برگزاری این کنگره را بررسی ظرفیت‌ها و چالش‌های پیش روی توسعه مشارکت‌های اجتماعی جوانان در سطح کشور عنوان کرد و افزود: بدین ترتیب، آخرین دستاورد‌های علمی کشور در این حوزه ارائه خواهد شد.

پاریزی تصریح کرد: در طول این کنگره، چهار کارگاه آموزشی نیز برای سمن‌های جوانان استان کرمان برگزار می‌شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان گفت: آیین افتتاحیه کنگره ملی جوانان ساعت ۱۰ صبح روز چهارشنبه ۱۳ اسفند ماه در محل اداره کل ورزش و جوانان با حضور تندگویان معاون امور جوانان وزارت و محمدرضا فضلی رئیس مرکز مطالعات و پژوهش‌های راهبردی وزارت ورزش و جوانان و هیئت همراه برگزار می‌شود.

پاریزی با اعلام اینکه کارگاه‌های آموزشی نیز عصر روز چهارشنبه به صورت وبینار برگزار می‌شوند، افزود: ساعت ۱۰ صبح روز پنج شنبه ۱۴ اسفند ماه نیز ستاد ساماندهی امور جوانان با حضور تندگویان معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان در سالن شهید مرتضوی استانداری کرمان برگزار می‌شود.

انتهای پیام/ب

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر