معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان مطرح کرد:

نیروگاه زباله سوز مکمل پروژه‌ای بزرگ در مدیریت پسماند

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان پروژه مرکز دفن مهندسی و بهداشتی پسماند‌های شهری و بیمارستانی را گامی بزرگ در عرصه حفاظت از محیط زیست خواند و از تلاش‌های شهرداری تبریز،سازمان مدیریت پسماند و قرارگاه خاتم الانبیاء تقدیر کرد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از تبریز،احمد موقری معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان در بازدید از پروژه‌های سازمان مدیریت پسماند در مرکز دفن مهندسی و بهداشتی پسماند‌های تبریز با بیان اینکه مدیر کل دادگستری استان تاکید بسزایی بر حفاظت از محیط زیست در حوزه مدیریت پسماند دارد گفت:این بازدید نیز به دستور ایشان صورت گرفته تا ضمن قدردانی از عملکرد قرارگاه خاتم الانبیاء در این پروژه، تحقق پروژه‌های دردست اجرا در مرکز دفن را گامی بزرگ در موضوع حفاظت از محیط زیست دانست.

او افزود:قرارگاه خاتم الانبیاء هم در بحث تخصص و هم در مبحث تعهد به پیشرفت کشور در عرصه سازندگی همیشه پیشرو بوده و عملیاتی شدن پروژه‌های مرکز دفن مهندسی و بهداشتی شهرداری تبریز در آینده نزدیک مکمل خوبی برای تولید انرژی از پسماند‌های شهری خواهد بود.

اوبا اشاره به عملکرد مثبت سازمان مدیریت پسماند شهرداری تبریز در عرصه‌های زیست‌محیطی خاطر نشان کرد:طی بازدید‌های صورت گرفته از پروژه‌های قبلی و فعلی سازمان مدیریت پسماند اقدامات درخور توجه آن در حوزه‌های مدیریت پسماند و حفاظت از محیط زیست قابل مشاهده است.

علیرضا اصغری مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تبریز ضمن تقدیر از حمایت‌های ارگان‌های مختلف اجرایی و قضایی استان به خصوص دادستانی و دادگستری دربه ثمر نشستن پروژه‌های زیست محیطی تصریح کرد:با حمایت‌های دستگاه‌های مختلف دست‌اندرکار حامی محیط زیست و دستگاه‌های نظارتی پروژه‌های زیست محیطی مهم و تاثیرگذاری در کلانشهر تبریز اجرا خواهد شد.

او گزارشی از روند تکمیل پروژه زباله سوز، توسعه تصفیه خانه شیرابه پسماند‌های شهری و مراحل عملیاتی سلول‌های دو، سه، چهار، پنج و سلول دفن پسماند‌های بیمارستانی عادی شده ارائه کرده و از زحمات و تلاش‌های شبانه روزی قرارگاه خاتم الانبیاء در این پروژه ابراز تشکر و قدردانی کرد.

اواضافه کرد:انجام کار‌های بزرگی همچون مرکز دفن پسماند تبریز مستلزم همکاری ارگان‌های مختلف است و بدون حمایت‌ها و همکاری‌های صورت گرفته انجام چنین پروژه‌هایی کاری سخت و غیر ممکن است.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر