صادرات ۵۰۰ کیلو اسانس گل محمدی از کاشان

فرماندار کاشان گفت: امسال ۵۰۰ کیلوگرم اسانس گل محمدی از کاشان به خارج از کشور صادر شده است.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان، علی اکبر مرتضایی فرماندار کاشان، با اشاره به اینکه اشتغال و کارآفرینی در سطح شهرستان کاشان یکی از اولویت‌های فرمانداری کاشان است گفت: کاشان در حال حاضر با کمبود نیروی کار زیر دیپلم مواجه است.

او با بیان اینکه لازم است برای اشتغال دانش آموختگان دانشگاهی برنامه ریزی مدون انجام گیرد، ابراز داشت: نیاز‌های منطقه کاشان در حوزه‌های مختلف صنعتی، خدماتی و ... مشخص است و جذب و پذیرش دانشجویان در دانشگاه‌های این شهرستان باید بر اساس همین نیاز‌ها باشد.

بزرگترین قطب تولید فرش ماشینی در ایران

فرماندار کاشان با بیان اینکه کاشان بزرگترین قطب تولید فرش ماشینی در ایران است، تصریح کرد: در زمینه گل محمدی و اسانس آن بیش از ۵۰۰ کیلوگرم اسانس از این گل امسال از کاشان به خارج از کشور صادر شده است.

او با اشاره به اینکه کاشان در زمینه پرداخت تسهیلات کرونایی مقام نخست در کشور را دارد، خاطرنشان کرد: با اقدامات و تمهیدات اندیشیده شده بیش از دو هزار شغل در ایام فراگیری ویروس کرونا در کاشان تثبیت شد.

مرتضایی با اشاره به در پیش بودن عید نوروز و نیاز مردم به تأمین کالا‌های ضروری بیان داشت: با برنامه ریزی‌های انجام شده و با همکاری شهرداری کاشان ۱۰ مرکز برای توزیع کالا‌های اساسی مردم کاشان پیش بینی شده است.

تصرفات غیرقانونی زمین‌های دولتی در سطح شهرستان کاشان

او در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به برخی از تصرفات غیرقانونی زمین‌های دولتی در سطح شهرستان کاشان گفت: این اراضی جزء منابع ملی است و هرگونه تصرف غیرمجاز در آن‌ها ممنوع و در صورت مشاهده با متصرفین برخورد می‌شود.

فرماندار کاشان افزود: ادارات و دستگاه‌های خدمات رسان مانند آب، برق، گاز و تلفن نباید به فرد یا افرادی که این اراضی را به صورت غیرقانونی تصرف کرده‌اند، خدماتی ارائه دهند.

منبع:مهر

انتهای پیام/م

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر