کلنگ احداث مدرسه شش کلاسه خیر ساز در قلعه گنج زده شد

کلنگ احداث مدرسه شش کلاسه خیر ساز فاطمه اوجیان در روستای سلمانیه از توابع شهرستان قلعه گنج به زمین زده شد.

رضا رضایی مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان در آیین کلنگ زنی این مدرسه خیر ساز از مدرسه سازی به عنوان مهمترین کار خیر نام برد و افزود: هزینه ساخت بیش از ۵۰ درصد مدارس در حال احداث استان توسط خیرین پرداخت می‌شود.

او به وجود ۱۶۶ پروژه آموزشی نیمه تمام در استان اشاره کرد و افزود: بیش از ۶۰۰ میلیارد تومان اعتبار جهت تکمیل پروژه‌های آموزشی استان در سی و یکمین سفر استانی رئیس جمهور اختصاص یافته است.

رضایی اظهار کرد: تکمیل پروژه‌های آموزشی نیمه تمام آموزشی خیر ساز تا پایان سال تحصیلی جاری اولویت اصلی آموزش و پرورش استان است.

مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان با بیان اینکه عدالت آموزشی و نصیب برابر آموزشی مهمترین راهبرد ما در آموزش و پرورش استان است گفت: تفاوتی بین دانش آموزان مرکز و دور دسترین نقطه استان وجود ندارد و کیفیت بخشی به فعالیت‌های آموزشی و پرورشی را در نقاط مختلف استان با جدیت دنبال می‌کنیم.

او گفت: کلنگ احداث مدرسه شش کلاسه خیر ساز فاطمه اوجیان در روستای سلمانیه در زمینی به دو هزار و ۵۰۰ متر مربع با زیر بنای ۴۵۰ متر مربع به زمین زده شد.

به گفته او، هزینه ساخت این مدرسه خیر ساز بیش از دو میلیارد و ۷۰۰ میلیون می‌باشد که توسط خانواده خیر فاطمه اوجیان پرداخت خواهد شد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار