معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور:

هدف اول دشمن براندازی جمهوری اسلامی است

سیدمجید میراحمدی گفت: هدف اول دشمن براندازی جمهوری اسلامی، هدف دوم ستیز با اسلام و هدف سوم تجزیه ایران است تا دیگر کشوری قوی در منطقه نباشد.

 سیدمجید میراحمدی، معاون امنیتی انتظامی وزیر کشور پیش از ظهر امروز در دیدار با آیت الله سعیدی در حرم حضرت معصومه با بیان اینکه اتفاقاتی در این مدت در کشور افتاد اغتشاشات نبود بلکه جنگ ترکیبی بود، اظهار کرد: اهداف جنگ ترکیبی با اغتشاش متفاوت است و غربی‌ها و سعودی‌ها سه هدف را از این جنگ ترکیبی دنبال می‌کردند.

وی با اشاره به اهداف جنگ ترکیبی دشمن گفت: هدف اول دشمن براندازی جمهوری اسلامی بود که به جد دنبال می‌کردند، هدف دوم ستیز با اسلامی است که امام آن را بنیان گذاری کردند و با همین هدف تعرضاتی به مساجد، نماد‌های ارزشی و اسلامی و روحانیت معظم شد و هدف سوم تجزیه ایران بود تا دیگر کشوری قوی در جغرافیای غرب آسیا وجود نداشته باشد.

معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور در صحنه بودن مردم را در پایان اغتشاشات بسیار مؤثر دانست و افزود: از نظر ما اوضاع تمام شده نیست و مسأله اصلی ما مباحث معیشتی است که دشمن روی آن کار می‌کند تا مردم را بتواند با خود همراه کند.

وی افزود: الان تمرکز اصلی ما روی موضوع اقتصاد و معیشت مردم است و دولت شبانه روزی تلاش می‌کند که مسأله معیشت و اقتصاد مردم را سامان دهد.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر: