اجرای بیش از ۳ هزار و ۵۰۰ طرح کشاورزی توسط مددجویان اصفهانی

در ۹ ماهه امسال بیش از ۳ هزار و ۵۰۰ طرح کشاورزی برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان اصفهان ایجاد شده است.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان اصفهان، بسترسازی و تقویت طرح‌های کشاورزی را یکی از بهترین زمینه‌های اشتغال مددجویی عنوان کرد و اظهار داشت: در ۹ ماهه امسال بیش از ۳ هزار و ۵۰۰ طرح اشتغال با هدایت و راهبری شغلی در بخش کشاورزی برای مددجویان ایجاد شده است.

احمد رضایی با اشاره به اینکه در این مدت ۲۶۷ میلیارد و ۹۳۳ میلیون تومان به مجریان طرح‌های کشاورزی تسهیلات پرداخت شده، ادامه داد: اعطای این تسهیلات در زمینه اجرای طرح‌های کشاورزی و گلخانه کوچک مقیاس، دامداری و دامپروری، پرورش ماهی و سایر آبزیان، پرورش طیور و زنبورداری بوده است.

او بیشترین آمار طرح‌های اجرایی را در زمینه دامپروری مطرح کرد و افزود: در این مدت ۲ هزار و ۸۹۹ طرح مددجویی برای فعالیت در زمینه دام و طیور اجرا شده است.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان اصفهان، افزایش تولید و اشتغال در حوزه کشاورزی را موثر در رشد تولید و اشتغال در سایر بخش‌ها مطرح کرد و افزود: برنامه ریزی صحیح و برگزاری دوره‌های آموزشی و مهارتی، به منظور افزایش بهره‌وری اقتصادی، گسترش سطح دانش و استفاده از فناوری‌های جدید در رشته‌های کشاورزی و مشاغل مرتبط، از جمله مهم‌ترین برنامه‌ها برای اشتغال پایدار مددجویان است.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر