اعتراف سارقان به ۱۸ فقره زورگیری در ساوجبلاغ

فرمانده انتظامی ساوجبلاغ از دستگیری سارقان به عنف با اعتراف به ۱۸ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ علی سلیمانی گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت با شیوه زورگیری در سطح شهرستان ساوجبلاغ، بررسی موضوع در دستور ماموران پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: در بررسی های اولیه ماموران مشخص شد سارقان با پوشاندن چهره خود با ماسک و با استفاده از یک دستگاه موتورسیکلت در ساعات پایانی شب با طعمه قرار دادن افراد کم سن و سال و تهدید آنان با سلاح سرد، اقدام به سرقت اموال آنان نموده و بلافاصله از محل متواری می شوند.

فرمانده انتظامی شهرستان ساوجبلاغ اظهار داشت: ماموران پلیس آگاهی با انجام اقدامات پلیسی موفق به شناسایی یک نفر از سارقان مورد نظر شده و پس از هماهنگی با مقام قضائی، متهم را در یک عملیات غافلگیرانه در شهرستان "چهارباغ" دستگیر کردند.

سرهنگ سلیمانی تصریح کرد: سارق دستگیر شده برای بررسی بیشتر موضوع به پلیس آگاهی شهرستان منتقل و در تحقیقات اولیه ماموران به جرم خود و همدستی با فرد دیگری اعتراف که با راهنمایی متهم همدست وی نیز در شهرستان "چهارباغ" دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شد.

این مسئول انتظامی با اشاره به شناسایی و دستگیری 2 مالخر و کشف 21 دستگاه تلفن همراه سرقتی در این خصوص خاطر نشان کرد: متهمان دستگیر شده در بازجوئی های تکمیلی کارآگاهان دایره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی به 18 فقره سرقت به عنف از شهروندان در سطح این شهرستان اعتراف کردند.

وی با اشاره به اینکه متهمان با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند، در پایان تاکید کرد: هوشیاری و توجه لازم به حرکات سوء افراد مشکوک یک امر ضروری برای آحاد جامعه در پیشگیری از سرقت است.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر: