رئیس‌جمهور در جلسه هیات دولت تاکید کرد:

مخبر مامور بررسی و حل مشکل مردم سیستان و بلوچستان شد

رئیس‌جمهور با اشاره به مشکلات پیش‌آمده در تأمین انرژی منطقه سیستان و بلوچستان به معاون اول مأموریت داد رفع این مشکل را با فوریت پیگیری کند.

آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی در جلسه عصر یکشنبه هیئت دولت با اشاره به پیشرفت قابل توجه طرح عظیم شبکه ملی اطلاعات در دولت سیزدهم، بر اهتمام مسئولان مربوط برای تسریع در تکمیل شبکه ملی اطلاعات تاکید کرد.

رئیس جمهور در بخش دیگری از سخنانش مردم سیستان و بلوچستان را مرزبانان صادق دیرین ایران توصیف کرد و با اشاره به مشکلات پیش آمده در تأمین انرژی در این منطقه، به معاون اول مأموریت داد رفع این مشکل را با فوریت پیگیری کند.

آیت الله رئیسی همچنین وزیر امور خارجه و نماینده ویژه رئیس جمهور در امور افغانستان را مأمور کرد تا از طریق رایزنی با هیات حاکم بر این کشور، موضوع حق‌آبه کشورمان از رود هیرمند و تأمین آب مورد نیاز مردم سیستان و بلوچستان را با جدیت دنبال کنند.

رئیس جمهور در ابتدای سخنان خود با تبریک حلول ماه مبارک رجب، این ماه را «حبل‌الله» و موسم «خودسازی» دانست و با بیان اینکه بهترین وسیله قرب الهی بعد از انجام واجبات و ترک محرمات، گره‌گشایی از کار مردم است، تأکید کرد: هر چه انجام خدمت با اخلاص همراه باشد برکات بیشتری خواهد داشت.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
Italy
ناشناس
۲۳:۰۳ ۰۳ بهمن ۱۴۰۱
مشکل زیاده شما کدومشو میتونی حل کنی..ایشالا بقیشم واسه رئیس‌جمهور بعدی
آخرین اخبار