مشکلات کمبود آب و برق در شهرستان‌های کهگیلویه و گچساران رفع شد

به گفته مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد مشکلات کمبود آب و برق برای شتاب‌بخشی به طرح نهضت ملی مسکن در شهرستان‌های کهگیلویه و گچساران مرتفع شده و امیدواریم این طرح‌ها به موقع تکمیل و تحویل متقاضیان شود.

محمد راستا مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد گفت: به دستور استاندار مدیران کل آب و فاضلاب، شرکت توزیع نیروی برق و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در استان برای بازدید میدانی و انجام هماهنگی‌های لازم به کهگیلویه و گچساران سفر کردند و برای رفع مشکلات سرعت بخشیدن به طرح نهضت ملی مسکن در این شهرستان‌ها تصمیم گیری و هماهنگی‌های لازم را انجام دادند.

او با اشاره به اینکه نبودن برق روند ساخت خانه های نهضت ملی مسکن در ۲ سایت گچساران را کند کرده بود بیان کرد:۲ دستگاه ترانس برای تامین برق سایت های نهضت ملی گچساران خریداری شد تا روند احداث خانه های طرح مذکور در این شهرستان شتاب گیرد.

مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد:هر یک از این ترانس ها به قیمت ۳۵۰ میلیون تومان برای تامین برق سایت های مسکن خنگ بنار و خامی در گچساران خریداری شده است.

او بیان کرد: مراحل مقدماتی آغاز بکار پیمانکار برای نصب این دستگاه ها انجام گرفته شده و با نصب این زیرساخت ها که قرار است با همکاری شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد انجام شود مشکلات نبود برق در این سایت مرتفع خواهد شد.

مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد:هم اکنون ۲ هزار و ۳۰ واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن گچساران در دست ساخت هستند که قرار است به صورت آپارتمانی و در پنج طبقه احداث شوند.

راستا عنوان کرد: مسئولان برای رفع موانع انجام عملیات اجرایی در طرح نهضت ملی مسکن شهرستان کهگیلویه نیز بررسی های لازم انجام و برای شتاب بخشی به این طرح ملی قول مساعد دادند.

او تاکید کرد: براساس برنامه ریزی های انجام شده قرار است مدیران آب و برق طراحی تامین آب و برق طرح نهضت ملی مسکن شهر دهدشت را ظرف چند روز آینده انجام دهند.

راستا اضافه کرد:در شهر دهدشت نیز یکهزار و ۸۵۶ نفر برای استفاده از مزایای طرح نهضت ملی مسکن افتتاح حساب بانکی کرده اند و به ۹۶۱ نفر پروژه تخصیص یافته به عبارت دیگر محل اجرای خانه آنان مشخص شده است.

او گفت:طرح های نهضت ملی مسکن به شکل ۲ طبقه و ساخت گروهی اجرا می شود و هر قطعه زمین به ۲ متقاضی تحویل و خودشان می سازند.


بیشتر بخوانید:

نخستین ثمره طرح نهضت ملی مسکن در گچساران به بار نشست

هزینه برق رسانی به مسکن ملی کهگیلویه ۷۰ میلیارد تومان برآورد شد


 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر: