تعیین تکلیف تسهیلات ازدواج تا پایان سال در آذربایجان غربی

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌غربی با تاکید بر تعیین تکلیف ثبت نام تسهیلات ازدواج جوانان در استان، خواستار تسریع در مشخص شدن وضعیت ۱۱ هزار متقاضی در این بخش شد.

رضا ابراهیمی معاون سیاسی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌غربی تعیین تکلیف ثبت‌نام کنندگان تسهیلات ازدواج را تا پایان سال خواستار شد و گفت: نیاز به تحرک بیشتری در بخش بانکی داریم بطوریکه بتوانیم شاهد مشخص شدن وضعیت ۱۱ هزار پشت نوبت تسهیلات ازدواج تا قبل از اتمام سال باشیم و در این خصوص شورای هماهنگی بانک‌ها باید به این موضوع برای سایر بانک‌ها تاکید کند.

معاون استاندار با اشاره به اهمیت بحث اشتغال جوانان گفت: باید با کمک همدیگر این مشکل را برای جوانان حل کنیم تا بحث ازدواج و مسکن آن‌ها نیز که به اشتغال وابستگی دارد، حل شود.

ابراهیمی بی‌توجهی جوانان تحصیل کرده به کارآفرینی را از واقعیت‌های جامعه عنوان کرد و گفت: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و اداره کل ورزش و جوانان برای برگزاری کلاس‌های آموزشی و ارائه آموزش‌های لازم برای جوانان جویای کار و برقراری ارتباط بین آنان با کارآفرینان را مدنظر قرار دهند تا بتوان در ادامه شاهد ایجاد شرایط موثر در بحث کارآفرینی و کاریابی باشیم.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌غربی گفت: در این خصوص، سازمان‌ها و تشکل‌های مردم نهاد به عنوان ظرفیتی مهم به شمار می‌رود که بتوان با بهره گیری از ظرفیت آنان، جوانان را به سمت ارتباط با کارآفرینان سوق دهیم.

ابراهیمی به نزدیک شدن هفته جوان اشاره کرد و یادآور شد: باید هر دستگاه، برنامه‌های ویژه برای این هفته تدارک و در جلسه بعدی ستاد اعلام کند تا شاهد اقدامات قابل توجهی در هفته جوان امسال باشیم.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر: