دادستان مشهد:

سندی از تعرض به بازیکنان در مدرسه فوتبال ارائه نشده است

دادستان مرکز خراسان رضوی گفت: تا این لحظه هیچ‌گونه سند و مدرکی دال بر وقوع تعرض نسبت به بازیکنان این مدرسه فوتبال به مرجع قضایی ارائه نشده است.

 به نقل از دادگستری خراسان رضوی، در چند روز گذشته خبری در فضای مجازی مبنی بر اذیت و آزار ۱۵ نفر بازیکنان نوجوان یک باشگاه فوتبال در مشهد منتشر شده است.

براساس پیگیری‌های انجام شده موضوع این ادعا در اداره ورزش و جوانان استان با شکایت جمعی از خانواده‌های نوجوانان در حال بررسی است.

همچنین دادستانی عمومی و انقلاب خراسان رضوی نیز به موضوع ورود کرده و روز گذشته مسئولان اداره ورزش استان برای ارائه توضیحات پیرامون این موضوع به دادستانی استان دعوت شدند.

دادستان مرکز خراسان رضوی برای بررسی صحت و سقم این موضوع دستور ویژه صادر کرده است.

محمدحسین درودی، دادستان مرکز خراسان رضوی با تاکید به بررسی دقیق این ادعا در دادستانی استان گفت: پس از اخذ گزارش اداره ورزش و جوانان مشهد مبنی بر اینکه تعدادی از خانواده‌های بازیکنان مطالبی مبنی بر تغییر برخی رفتار‌های فرزندانشان ناشی از عملکرد مدیر باشگاه را مطرح کرده اند، بلافاصله موضوع جهت بررسی دقیق تمام ابعاد آن به یکی از شعب ویژه بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب مشهد ارجاع شده و بازپرس پرونده نیز در گام نخست پس از بررسی اولیه، دستورات لازم جهت بررسی ابعاد مختلف این موضوع را صادر کرده و پیگیری می‌شود.

بیشتر بخوانید
تشکیل پرونده در کمیته اخلاق هیات فوتبال خراسان رضوی برای ماجرای تعرض

او افزود: نکته قابل توجه این است که در مدارک و مستندات ارائه شده به دادسرا تا کنون فرد یا افرادی مدعی تعرض جنسی نشده اند و شکایتی تاکنون از سوی والدین بازیکنان در این خصوص در دستگاه قضایی مطرح نشده، در عین حال پیگیری ابعاد این موضوع به صورت جدی و دقیق وظیفه این مرجع است.

 دادستان مرکز خراسان رضوی ادامه داد : این پرونده تا روشن شدن تمام ابعاد مختلف موضوع مطرح شده در دادسرای عمومی و انقلاب مشهد به صورت ویژه پیگیری خواهد شد و نتیجه آن نیز به سمع و نظر مردم عزیز خواهد رسید. ولی آنچه مسلم است تا این لحظه هیچ‌گونه سند و مدرکی دال بر وقوع تعرض نسبت به بازیکنان این مدرسه فوتبال به مرجع قضایی ارائه نشده است.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۳:۳۴ ۰۳ بهمن ۱۴۰۱
منظورتان از سند؟! سند محضری است یا قولنامه هم قبول می کنید؟!!
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۶:۳۶ ۰۴ بهمن ۱۴۰۱
هر بحثی سند متناسب با خودشو داره، به صرف ادعا باشه هرکسی میگه به من تجاوز کردن و باید طرف مقابلشو محکوم کنی.
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر