آزادسازی ۶۳ زندانی جرائم غیرعمد در استان کرمان

رئیس بسیج ورزشکاران کرمان گفت: ۶۳ زندانی جرائم غیرعمد به مناسبت دهه فجر با همکاری سازمان بسیج حقوقدانان و کمک ورزشکاران به آغوش خانواده باز می‌گردند.

سرگرد رضا پورعلی‌آبادی رئیس بسیج ورزشکاران کرمان در پنجمین نشست هماهنگی کمیته ورزش و جوانان ستاد دهه مبارک فجر که در محل سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد، دهه فجر را فرصت مناسبی برای بیان دستاورد‌های انقلاب اسلامی دانست و گفت: برنامه‌های دهه فجر باید با پیوست فرهنگی همراه باشد.

او با بیان اینکه معرفی سیره شهدا برای ورزشکاران بسیار اهمیت دارد و برنامه‌ها و مسابقات ورزشی باید خروجی اثرگذاری داشته باشد، افزود: برنامه تجلیل از مادران قهرمان پرور یکی از برنامه هاییست که طی ایام الله دهه فجر برگزار می‌شود.

سرگرد پورعلی‌آبادی تصریح کرد: اردوی راهیان پیشرفت ورزشکاران فرصت مناسبی است تا ورزشکاران در بازدید از کارخانه‌ها و واحد‌های صنعتی نظاره‌گر پیشرفت عملی کشور در حوزه‌های مختلف باشند.

او به آزادسازی ۶۳ زندانی جرائم غیرعمد به مناسبت دهه فجر اشاره کرد و بیان داشت: این برنامه با همکاری سازمان بسیج حقوقدانان و کمک ورزشکاران در سطح استان کرمان اجرایی می‌شود.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر