۱۲ مسافر یک مجموعه اقامتی در مشهد دچار گازگرفتگی شدند

مسئول روابط عمومی مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: ۱۲ مسافر یک مجموعه اقامتی بر اثر حادثه گازگرفتگی دچار مسمومیت با گاز منوکسید کربن و به بیمارستان منتقل شدند.

محمد علیشاهی مسئول روابط عمومی مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: این حادثه حوالی ساعت ۶:۳۰ صبح امروز به اورژانس ۱۱۵ اعلام و چهار دستگاه آمبولانس به محل برای امدادرسانی اعزام شدند.

او افزود: ۱۲ مسافر دچار گازگرفتگی در این مجموعه اقامتی به بیمارستان امام رضا (ع) مشهد منتقل شدند.

آتشپاد دوم حسین صالح مدیر منطقه ثامن آتش نشانی مشهد گفت: در این حادثه مسافران یک خانه مسافر در محدوده حرم مطهر رضوی دچار مسمومیت با گاز منوکسیدکربن شدند.

او افزود: صبح امروز در پی تماس تلفنی با سامانه ۱۲۵ مبنی بر وقوع حادثه برای تعدادی زائر در یک خانه مسافر در محدوده مرکزی شهر مشهد، آتش نشانان به سرعت به محل حادثه در خیابان "سرشور" مشهد اعزام شدند.

مدیر منطقه ثامن آتش نشانی مشهد ادامه داد: با حضور آتش‌نشانان در محل و بررسی میدانی داخل این خانه مسافر مشخص شد، تعدادی از مهمانان این مجموعه با علائم تهوع و سرگیجه دچار حادثه شده اند که آتش‌نشانان بلافاصله با توجه به اهمیت سلامت مسافران اقدام به تخلیه فوری حاضران از این محل کردند.

صالح بیان کرد: در بررسی های اولیه از قسمت موتورخانه و پکیج این مجموعه، ثبت مقداری گاز منو اکسید کربن بوسیله دستگاه گاز سنج مشهود بود و تحقیقات بیشتر برای کشف علت و منشأ دقیق گازگرفتگی این افراد، توسط کارشناسان آغاز شده است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.