برای عمران روستاهای گچساران مبلغ هزارو ۶۰ میلیارد ریال هزینه شد

به گفته رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گچساران هزارو ۶۰ میلیارد ریال برای توسعه و عمران روستاها و مناطق محروم گچساران در قالب طرح های مختلف از سال گذشته تاکنون در این شهرستان هزینه شد.

محمدمراد راغ پور افزود: این میزان اعتبار در قالب اجرای طرح‌های هادی، بازسازی و بهسازی، ساخت پل، سنگفرش، جدول گذاری، بیس ریزی و آسفالت و بهسازی و بازسازی مسکن در روستا و بافت فرسوده دوگنبدان هزینه شد.

او با بیان اینکه دولت سیزدهم توجه ویژه ای به مناطق محروم و کمتر توسعه یافته دارد می گوید:هزارو ۸۱۸ میلیارد ریال اعتبارات عمرانی برای توسعه مناطق محروم این شهرستان در یکسال گذشته تاکنون اختصاص یافت.

راغ پورگفت: از این میزان اعتبارات ۶۷۳ میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی، محرومیت زدایی و مسئولیت های اجتماعی نفت در سال جاری بوده است.

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گچساران می گوید: از سال گذشته تاکنون بیش از ۲۴۲ طرح عمرانی در مناطق روستایی این شهرستان اجرا شد.

راغ پور ابراز کرد: امسال از محل اعتبار محرومیت زدایی ۷۰ میلیارد ریال برای اجرای ۱۷ طرح عمران روستایی به این شهرستان اختصاص یافت.

او تصریح کرد: ساخت چهار پارک. ۱۴۴ هزار متر زیر سازی و بیس، ۱۴۴ متر مربع آسفالت، ۱۱ هزارو ۱۰۵ متر سنگ فرش، ۶۴۵ متر طول دیوار حائل، یکهزارو ۹۵۲ متر جوی و کانال هدایت سیلاب، ۲۰ هزار متر مکعب خاکبرداری، ۲ هزار متر مربع ساماندهی فضا و ساخت پنج دهنه پل از دیگر اقدامات انجام شده در یکسال گذشته در گچساران است.

او تصریح کرد: همچنین از محل اعتبارات مسئولیت های اجتماعی نفت در ۲ نوبت ۲۴۳ میلیارد ریال اعتبار برای توسعه روستاهای گچساران در نظر گرفته شده که در قالب ۶۰ طرح اجرا خواهد شد.

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گچساران گفت: ۴۰۰ میلیارد ریال اعتبار ملی و استانی برای اجرای ۸۰ طرح توسعه عمران روستایی امسال اختصاص یافت.

راغ پور ابراز کرد: معابر ۲۰ روستای این شهرستان امسال با اعتباری بیش از ۴۳۲ میلیارد ریال از محل قیر رایگان آسفالت شد.

او می گوید: ۱۰۸ میلیارد ریال تسهیلات بازسازی به ۲۱۵ متقاضی در بافت فرسوده دوگنبدان در یکسال گذشته پرداخت شد.

راغ پور افزود: همچنین ۳۲۵ میلیارد تسهیلات بهسازی به ۲۲۵ متقاضی در این شهرستان پرداخت شد.

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گچساران گفت: هفت هزار واحد مسکونی روستایی در این شهرستان وجود دارد که تاکنون سه هزارو ۵۰۰ واحد آن مقاوم سازی شده است.

راغ پور می گوید: هم اکنون طرح اقدام ملی در قالب ۲ فاز در دست اجراست که در فاز اول ۲۸۸ واحد مسکونی با پیشرفت ۷۰ درصد و اعتبار یکهزارو ۳۸۲ میلیارد ریال در دست ساخت است.

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گچساران تصریح کرد: همچنین فاز دوم طرح مسکن ملی در قالب ۱۲۴ واحد مسکونی با اعتبار۴۲۲ میلیارد ریال در این شهرستان در دست اجراست.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر: