فرمانده نیروی دریایی سپاه در دیدار با سردار رادان:

نیروی انتظامی در خط مقدم ارتباط با مردم قرار دارد

سردار تنگسیری گفت: نیروی انتظامی در خط مقدم ارتباط با مردم قرار دارد و باید در موضوع اعتمادسازی مردمی و افزایش سرمایه اجتماعی نقش‌آفرین باشد.

سردار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه با سرتیپ پاسدار احمدرضا رادان، فرمانده جدید انتظامی جمهوری اسلامی ایران در ستاد کل فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی دیدار و گفتگو کرد.

سردار تنگسیری در این دیدار با تبریک مجدد انتصاب سردار رادان به فرماندهی کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران، برای وی در مسئولیت جدید و مهمی که در حوزه‌های انتظامی، امنیتی و اجتماعی بسیار تأثیرگذار است آرزوی موفقیت کرد و گفت: همانطور که پیش از حضور جنابعالی در این مسئولیت مهم، سردار اشتری با مجاهدت و مخلصانه این مسئولیت را به شایستگی انجام دادند، امروز هم در زمان تصدی شما برادر مخلص و جهادی در راستای حسن اجرای مأموریت‌های پلیس مخصوصأ در حوزه مبارزه با قاچاق کالا، سوخت، دام و دریابانی، نیروی دریایی سپاه آمادگی کامل دارد همکاری‌های هم افزا ادامه یابد و ما هر جا که نیاز به همکاری و توان افزایی باشد در کنار مجموعه مخلص و فداکار فراجا خواهیم بود.

فرمانده نیروی دریایی سپاه با مهم شمردن اهمیت موضوع انتظامی و اجتماعی در کشور گفت: باید به صورت جدی از مجموعه خدوم و مخلص مجموعه انتظامی کل کشور حمایت و پشتیبانی لازم صورت گیرد تا پلیس هم در در حوزه تأمین امنیت و هم در حوزه‌های اجتماعی بتواند به بهترین شکل ممکن عمل کند.

سردار تنگسیری با تأکید به این نکته که نیروی انتظامی در خط مقدم ارتباط با مردم قرار دارد به همین دلیل باید مثل همیشه در موضوع اعتمادسازی مردمی و افزایش سرمایه اجتماعی نقش‌آفرین باشد، گفت: احساس امنیت، آرامش و افزایش رضایت عمومی از ارکان مهم برای نقش آفرینی مطلوب حاکمیت است؛ بنابراین، فراجا می‌تواند مثل همیشه موفق عمل کند و ما هم به اندازه ظرفیت‌ها و منایع خود کمک خواهیم کرد.

در این دیدار سردار احمد رادان فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران ضمن تشکر از حسن همکاری‌های سردار تنگسیری و مجموعه پر افتخار نیروی دریایی سپاه گفت: الحمد لله اقدامات اقتدارآمیز دریادلان نیروی دریایی سپاه در سنوات اخیر که مایه مباهات و غرور ملی ایرانیان و مظلومان عالم شده، ارج می‌نهمیم و به همه رزمندگان عزت آفرین خدا قوت می‌گوییم که با این اقدامات ثبات امنیت در منطقه خلیج فارس و تنگه هرمز حاکم شده است.

سردار رادان گفت: نیرو‌های انتظامی توانمندی زیادی دارند و این آمادگی را داریم که با همه توان با نیروی دریایی سپاه و ارتش جمهوری اسلامی همکاری و تعامل مؤثر در موضوعات مشترک داشته باشیم.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر