شالبافیان:

مذاکره با مقامات گردشگری از مهم‌ترین اقدامات نمایشگاه بین‌المللی گردشگری فیتور است

معاون گردشگری گفت:از مهم‌ترین اقدامات صورت گرفته در نمایشگاه بین‌المللی گردشگری فیتور تلاش برای مذاکره و برقراری ارتباط با مقامات گردشگری است.

علی‌اصغر شالبافیان معاون گردشگری ضمن اشاره به استقبال قابل توجه از غرفه جمهوری اسلامی ایران و مشارکت جدی استان‌های کشور در رویداد جهانی فیتور ۲۰۲۳ اسپانیا، یکی از مهم‌ترین اقدامات صورت گرفته در این نمایشگاه را تلاش برای مذاکره و برقراری ارتباط با مقامات گردشگری کشور‌های مختلف از جمله برزیل، هند، اسپانیا، امارات، قطر، ترکیه، سنگال، ازبکستان، مصر و همچنین دیدار با دبیرکل سازمان جهانی گردشگری UNWTO عنوان کرد.

حضور جمهوری اسلامی ایران در دو دوره آموزشی با محوریت گردشگری خوراک و گردشگری روستایی، به میزبانی کشور پاناما و شبه‌جزیره ماکائو چین و نیز موضوعات قابل طرح در مجمع عمومی سال آینده از جمله سرفصل‌های گفتگوی معاون گردشگری کشور با زوراب پولولیکاشویلی، دبیر‌کل سازمان جهانی گردشگری بوده است.

همچنین شالبافیان ضمن تلاش برای برقراری نشست‌های تخصصی B ۲ B و نیز road show با ایجاد زمینه ارتباط دوسویه گردشگری میان جمهوری اسلامی ایران و کشور‌های هدف، به تشریح مهم‌ترین رویداد گردشگری کشور یعنی شانزدهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته تهران در بهمن ماه جاری پرداخته و از مقامات حاضر دعوت به عمل آورده است.

شالبافیان همچنین در حاشیه حضور در نمایشگاه بین‌المللی گردشگری فیتور اسپانیا با رسانه‌های مختلف از جمله برنامه زنده شبکه تلویزیونی اسپانیا گفتگو‌های متعددی داشته و ظرفیت‌ها و زیرساخت‌های گردشگری کشور را تشریح کرده است.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر