حضور شرکت‌های تابعه همراه اول در نمایشگاه کار با هدف جذب نخبگان

شرکت‌های تابعه همراه اول با هدف جذب نخبگان در «نمایشگاه کار» حضور دارند.

پنجمین «نمایشگاه کار» از امروز چهارشنبه ۵ بهمن ۱۴۰۱ با حمایت همراه اول و حضور شرکت‌های زیرمجموعه آن از جمله «همراه کسب و کار‌های هوشمند» و «آکادمی همراه» در مجتمع نمایشگاهی برج میلاد آغاز به کار کرد و تا ۷ بهمن میزبان کارجویان و علاقه‌مندان به فعالیت در صنعت ارتباطات و ورود به دنیای دیجیتال است.

نمایشگاه کار رویدادی است که در آن معتبرترین سازمان‌ها با موقعیت‌های شغلی خود حاضر می‌شوند. در پنجمین نمایشگاه کار نیز کارجویان و متقاضیان می‌توانند از ساعت ۹:۳۰ تا ۱۷ با مراجعه به غرفه همراه اول به آدرس مرکز نمایشگاهی برج میلاد (سالن B، شماره ۹۳)، بدون واسطه با مدیران جذب و استخدام این شرکت‌ها ملاقات کنند.

بر این اساس کارجویان می‌توانند در زمان برگزاری نمایشگاه کار، ضمن مراجعه به غرفه و اطلاع از شرایط استخدام در شرکت همراه کسب و کار‌های هوشمند که توسعه دهنده محصولاتی همچون اپلیکیشن‌های «همراه من» و «اوانو» است یا آکادمی همراه که مأموریت تربیت، توسعه و توانمندسازی نیروی انسانی در اکوسیستم دیجیتال را برعهده دارد، فرصت‌های شغلی موجود را نیز بررسی کنند.

در این رویداد «آکادمی همراه» ضمن معرفی فعالیت هایش در حوزه آموزش و کارآموزی، به عرضه موقعیت‌های شغلی موجود خود برای جذب نیرو‌های توانمند و دارای مهارت می‌پردازد؛ شرکت «همراه کسب و کار‌های هوشمند» نیز در راستای جذب برای فرصت‌های شغلی موجود خود که لیست آن از طریق لینک careers.ebcom.ir در دسترس است، به دریافت رزومه از متقاضیان می‌پردازد.

گفتنی است، آکادمی همراه اول در دی ماه گذشته نیز با هدف حمایت از نخبگان، فارغ التحصیلان و دانشجویان مقاطع مختلف، فرصت‌های ویژه کارآموزی خود را به «نمایشگاه کار» دانشگاه علم و صنعت برده بود.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر