مجمع فدراسیون فوتبال برگزار شد

معرفی خزانه دار و حسابرس مستقل در حضور نمایندگان AFC

مجمع عمومی فدراسیون فوتبال شنبه ۸ بهمن ماه برگزار شد و خزانه دار و حسابرس در حضور نمایندگان AFC معرفی شدند.

مجمع عمومی فدراسیون فوتبال از ساعت ۱۰ صبح امروز (سه شنبه ۸ بهمن ماه) به صورت آنلاین در مرکز ملی فوتبال آغاز شد.

مهدی تاج (رئیس)، مهدی محمدنبی (نایب رئیس اول)، منصور قنبرزاده (نایب رئیس دوم)، هدایت ممبینی (دبیرکل) احسان اصولی، احمدرضا براتی، خداداد افشاریان، طهمورث حیدری (اعضاء هیات رئیسه)، منصور بیک وردی (رئیس هیات فوتبال البرز)، حسین باجیوند (رئیس هیات فوتبال قزوین)، محمدرضا غفاری (رئیس هیات فوتبال مرکزی) از اعضای مجمع بودند که به شکل حضوری در این جلسه شرکت کردند.

*نمایندگان AFC نیز به صورت بر خط در جلسه شرکت کردند.

* پس از صحبت‌های ریاست فدراسیون جلسه برای انتخاب حسابرس مستقل مالی و خزانه دار این مجموعه پیگیری شد. در ادامه علی محمد مرتضوی (۶۸ رای) حسین باجیوند (۷۰ رای) و امیرفرشاد تفکری (۶۸ رای) به عنوان ناظران مجمع امروز انتخاب شدند.

* همچنین محمدرضا غفاری (۷۰ رای) منصور بیک وردی (۶۸ رای) و علی طاهری (۷۰ رای) به عنوان شمارش کنندگان آرا انتخاب شدند.

* صورت جلسه مجمع قبلی که در تاریخ ۸ شهریور برگزار و در آن مهدی تاج، مهدی محمد نبی، منصور قنبرزاده و محمدرضا ساکت به ترتیب به عنوان رئیس، نایب رئیس اول، نایب رئیس دوم و عضو هیات رئیسه شدند، با ۶۷ رای مثبت مصوب شد.

* ۷۹ نفر به صورت آنلاین برنامه را دنبال می‌کردند.

* با اعلام هدایت ممبینی، موسسه آزمودگان به عنوان حسابرس مستقل بیرونی با پیشنهاد هیات رئیسه فدراسیون برای ۲ سال انتخاب شد.

رزومه این موسسه برای اعضای مجمع پیش از برگزاری جلسه امروز، ارسال شده بود و از ۷۹ رای شرکت کنندگان، ۶۹ رای مثبت برای انتخاب این موسسه به عنوان حسابرس مستقل بیرونی جهت حسابرسی برنامه‌های مالی فدراسیون اخذ شد.

دبیرکل فدراسیون ضمن تبریک به این موسسه تاکید کرد: امیدوارم این مووسه بتواند با برنامه‌ریزی خوب، مسائل مالی فدراسیون را به صورت شفاف برای اعضای مجمع که حساسیت خاصی درمورد موارد مالی دارند انجام بدهد.

* محمد پولادگر، معاون قهرمانی وزارت ورزش و جوانان با حدود ۳۰ دقیقه تاخیر در مجمع شرکت کرد.

* با توجه به اینکه وحید فدایی به عنوان خزانه‌دار مستقل به اعضای مجمع پیشنهاد شده بود، ۷۱ رای مثبت برای وی اخذ شد تا این فرد سمت خزانه‌دار فدراسیون را برعهده بگیرد. فدایی پیش از این سرپرستی خزانه‌داری را برعهده داشت.

ممبینی عنوان کرد: خزانه‌داری جایگاه حساسی است. امیدوارم فدایی با توکل به خدا بتواند بار سنگین مالی خزانه‌داری فدراسیون را با توجه به رزومه و سوابقش انجام داده و جواب خوبی به رای اعتماد اعضای مجمع بدهد.

دبیرکل فدراسیون اضافه کرد: بازهم تایکد می‌کنم برای انتخاب کمیته حسابرسی به دلیل رعایت موارد قانونی و از آنجاییکه باید ۵۰ روز قبل باید اسامی را به کمیته بدوی انتخابات ارسال می‌کردیم، این موضوع از دستور جلسه خارج شد. انشاءالله در جلسه عمومی ۲۷ اسفند کمیته حسابرسی و سایر موارد مطابق اساسنامه ۲۱ روز قبل به اعضای مجمع ارسال خواهد شد.

وی در پایان جلسه عنوان کرد: هرچند کرونا عزیزان زیادی از ما گرفت و محدودیت‌های زیادی ایجاد کرد، اما سبب پیشرفت تکنولوژی در خیلی از محل‌ها نیز شد. پیش از این برگزاری جلسات آنلاین را نداشتیم، اما با همت دوستان در فدراسیون و بخش IT، این بخش فعال شد. دوستان برای این مورد تلاش شبانه روزی کردند و امیدوارم با توجه به بعد مسافت در کشور و مشکلات موجود در رفت و آمد‌ها خیلی از همایش‌ها و کلاس‌های آموزشی را آنلاین برگزار کنیم.

ممبینی عنوان کرد: یکی از محاسن برگزاری جلسات آنلاین این است که برخلاف گذشته که برگزاری مجامع حضوری خیلی وقت گیر و خسته کننده بود، خوشحال هستیم امروز سر ساعت ۱۰ جلسه را برگزار کرده و سر ساعت نیز این مجمع خوب را اجرا کنیم.

وی اضافه کرد: از همه عزیزان در فدراسیون و اعضای مجمع که وقت گذاشتند، اعضای هیات رئیسه، ناظران، شمارش کنندگان آرا، پولادگر، نمایندگان AFC و همکاران خودم در فدراسیون فوتبال تشکر می‌کنم. دستور جلسه مجمع ۲۷ اسفند نیز به زودی ابلاغ خواهد شد. امیدواریم دوستان نیز ۲۱ روز مانده به آن مجمع نظرات خود را طبق اساسنامه ارسال کنند تا مورد بحث و بررسی قرار بگیرد. امیدوارم با همکاری و همدلی اعضای مجمع فدراسیون، فوتبال کشور بتواند در آینده بحث توسعه و رشد را بیش از پیش داشته باشد.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر