پس از سال ها؛

اولین گروه از خودروهای ریگان خودرو تحویل مشتریان شد+ فیلم

رئیس حوزه قضایی بروات بم گفت: با ورورد قوه قضاییه، اولین گروه از خودروهای ریگان خودرو پس از سال ها تحویل مشتریان شد.

معین افشاری، رئیس حوزه قضایی بروات بم گفت: ظرف کمتر از ۱۰ روز از دستور نماینده عالی قوه قضاییه در استان کرمان و با پیگیری دادستانی مرکز استان و حوزه قضایی بروات، تعداد ۹۰ خودروی مدل Coupa و JMC از سوی شرکت ریگان خودرو پس از گذشت سال‌ها تحویل مشتریان این شرکت شد.

او افزود: دادگاه عمومی بروات به منظور اجرای سیاست‌های ابلاغی قوه قضاییه مبنی بر رفع موانع و حمایت از تولید و پیشگیری از وقوع جرم از یک سال گذشته به دنبال حل مشکلات شرکت ریگان خودرو می‌باشد.

رئیس حوزه قضایی بروات بیان داشت: در این رابطه چندین جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی در ابعاد حقوقی و قضایی با مسئولان مختلف بانکی، صنایع، گمرک و سایر بخش‌ها با مدیران شرکت ریگان خودرو برگزار شده است.

او تصریح کرد: نهایتا در سفر حجت الاسلام حمیدی، نماینده عالی قوه قضاییه در استان کرمان و بخشی، دادستان مرکز استان و با حمایت ویژه و صدور دستورات قضایی مبنی بر تحویل خودرو‌های پلاک شده که متعلق به مشتریان بود، کلیه محدودیت‌های شرکت ریگان خودرو در این رابطه مرتفع شد.

این مقام قضایی بیان داشت: اولین گروه از مشتریان شرکت ریگان خودرو بعد از گذشت سال‌ها موفق به تحویل خودرو‌های خود شدند.

او تصریح کرد: امیدواریم با همت مسئولان و تلاش بیشتر مدیران شرک‌های خوردو سازی و همچنین حمایت دستگاه قضایی شاهد آن باشیم که این شرکت خودروسازی به تمام تعهدات خود جامعه عمل بپوشاند و رضایت مشتریان را حاصل کند.

حجت الاسلام ابراهیم حمیدی، نماینده عالی قوه قضاییه در استان کرمان در بازدید ۲۵ دی ماه ۱۴۰۱ از صنایع خودروسازی منطقه ویژه ارگ بم اعلام کرده بود:در بازدیداز این واحد‌ها تلاش می‌شود که مشکلات و موانع پیش روی آن‌ها شناسایی شود.

او عمده مشکل شرکت‌های خودروسازی را درحوزه گمرکی دانسته و گفت: باید برای رفع آن‌ها پیگیری‌های لازم صورت گیرد.

رئیس کل دادگستری استان کرمان یادآور شده بود: برخی مشکلات قضایی نیز در شرکت‌های خودروسازی وجود داشته که باید رصد و پیگیری شوند و براساس هماهنگی‌های لازم سیاست واحدی برای کمک به تولید و رفع مشکلات این واحد‌ها انجام شود.

رئیس کل دادگستری استان کرمان افزود: درباره بسیاری از واحد‌های تولیدی از جمله در حوزه خودروسازی باید قضازدایی شود و به نحوی تدبیر شود که از بروز این مشکلات جلوگیری شود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار