بهره‌برداری از ۴۱ پروژه ورزش و جوانان در دهه فجر فارس

مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس گفت: به مناسبت بزرگداشت ایام الله دهه فجر امسال، ۴۱ پروژه آماده افتتاح شده است.

حیدر صفرپور در نشست خبری، ضمن تبریک اعیاد ماه رجب و چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: برای ایام دهه فجر ۴۱ پروژه با اعتباری بالغ بر ۹۶ میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان اجرا و آماده افتتاح شده است.

صفرپور با ارائه گزارشی از عملکرد ورزش و جوانان طی یکسال گذشته، گفت: طی این مدت بالغ بر ۱۰۰ پروژه در حوزه ورزش و جوانان در نقاط مختلف استان فارس افتتاح شده و به بهره‌برداری رسیده است.

او گفت: طی یکسال گذشته با اجرا و افتتاح پروژه‌های جدید، سرانه ورزشی در فارس با حدود ۳ سانتیمتر افزایش به ۵۳ سانتیمتر رسیده که با افتتاح ۴۱ پروژه در ایام‌الله دهه فجر امسال این عدد به ۵۴.۳ سانتیمتر خواهد رسید.

صفرپور پاسخ به سئوالات مربوط به پروژه‌های بزرگ و ملی را به برگزاری میزگردی با حضور خبرنگاران تخصصی حوزه ورزش موکول کرد و به ارائه توضیحاتی پیرامون وضعیت ورزشگاه‌های شهید سلیمانی، پارس، حافظیه و ۲۲ بهمن در شیراز پرداخت.

مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس گفت: سالن ۶ هزارنفری شیراز که در دولت قبل و پیش از تکمیل، افتتاح شد، اصلا در حوزه اختیارات ورزش و جوانان نیست و به طور کامل در اختیار شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی است.

صفرپور در خصوص ورزشگاه ۵۰ هزارنفری پارس نیز تاکید کرد که تنها بخشی از این مجموعه در اختیار اداره کل ورزش و جوانان فارس قرار دارد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس همچنین با اشاره به نقش مهم خبرنگاران و رسانه‌ها در پیشبرد اهداف حوزه‌های تحت مدیریت این اداره، آمادگی خود را برای پاسخگویی به خبرنگاران این حوزه به صورت خصوصی و عمومی، اعلام کرد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار