اعتصاب سیستم حمل‌ و نقل ریلی انگلیس را مختل کرد

کارکنان شبکه راه آهن بین شهری در انگلیس در ادامه اعتصاب‌ها دست از کار کشیدند تا تقریبا هیچ قطاری در این کشور نتواند حرکت کند.

کارکنان شبکه راه آهن بین شهری در انگلیس در ادامه اعتصاب‌های خود و همگام با دیگر اعتصاب‌های زنجیره‌ای کارکنان در انگلیس که از تابستان امسال اغاز شده است دست از کار کشیدند تا تقریبا هیچ قطاری در این کشور نتواند حرکت کند.

در اعتراض به بحران گرانی و افزایش روزافزون هزینه‌های زندگی و نبود امنیت شغلی، کارکنان ۱۴ شرکت راه آهن در این کشور امروز ۲۴ ساعته دست از کار کشیدند.

اختلاف میان مالکان شرکت‌های راه آهن، نمایندگان اتحادیه‌های کارگری و نمایندگان دولت درباره موضوعات مورد اختلاف، مدت‌هاست ادامه دارد و کارکنان راه آهن نیز مدت هاست اعتصاب می‌کنند.

از مردم در انگلیس خواسته شده است برای سفر‌های بین شهری به امید قطار نباشند و از مسافران قطار در انگلیس خواسته شده است پیش از رفتن به ایستگاه ها از وضعیت جاری آگاه شوند.

گاردین در این باره نوشت: در پی موافقت مقامات مسئول در ترابری لندن و بخش‌هایی از اسکاتلند و ولز با افزایش دستمزد کارکنان، قطار‌ها در این مناطق امروز مشغول به کارند.

گاردین به نقل از مدیران شرکت‌های راه آهن نوشت اعتصاب امروز احتمالا روز شنبه نیز در سفر‌های راه آهن، اختلال ایجاد خواهد کرد. این هشتمین اعتصاب سراسری کارکنان راه آهن در یک سال اخیر در اعتراض به شرایط شغلی و کمبود دستمزد‌ها و نبود امنیت شغلی است.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر