قالیباف:

مولدسازی اموال دولت کاری بجا و دقیق است

رئیس مجلس گفت: مولدسازی اموال دولت کاری بجا و دقیق است و چون امروز وقت نیست، فردا صبح (۱۷ بهمن)‌ در این مورد توضیح خواهم داد.

محمدباقر قالیباف در جلسه علنی روز یکشنبه مجلس شورای اسلامی، در پاسخ به تذکر آیین نامه‌ای نماینده صومعه سرا در مجلس اظهار کرد: همکاران ما در هیات اجرایی در این زمینه مصاحبه کرده و توضیح دادند و محتوای آن در رسانه‌ها موجود است.

وی افزود: این اقدام کاری بجا و دقیق است و چون امروز وقت نیست، وارد نمی‌شوم فردا صبح (۱۷ بهمن)‌ در این مورد توضیحات را ارائه خواهم کرد.

سید کاظم دلخوش اباتری نماینده مردم صومعه سرا در مجلس در تذکر آیین نامه‌ای خود در با اشاره به مصوبه سران قوا در مورد مولدسازی اموال دولت گفت: برخی از تصمیمات روسای قوا ابهاماتی را در جامعه ایجاد می‌کند؛ اگر چه رهبر انقلاب در مورد مولد سازی فرمایش بسیار متینی دارند.

وی افزود: مجلس هم در دوره‌های مختلف مصوباتی دارد که دستگاه‌های دولتی اموال و مازاد خود را بفروشند و تا بیت المال هدر نرود و برای مردم کشور هزینه شود.

نماینده مردم صومعه سرا با بیان اینکه «متاسفانه سران قوا در این روش اشتباه کردند» خطاب به رئیس مجلس گفت: این را پاسخ دهید آیا سران قوا سخنگو ندارد که برای مردم در این زمینه توضیح دهند تا دشمنان از این موضوع سوء استفاده نکنند.

دلخوش بیان کرد: باید در این زمینه اطلاع رسانی شود و مردم در جریان امور مولدسازی قرار گیرند.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر: