بازدید روزانه ۸ تا ۱۰ هزار نفر از نمایشگاه هوایی دزفول

 فرمانده پایگاه هوایی چهارم شکاری وحدتی دزفول گفت: روزانه بین هشت تا ۱۰ هزار نفر از نمایشگاه هوایی این پایگاه دیدن کردند.

امیر جواد ولدی فرمانده پایگاه هوایی چهارم شکاری وحدتی دزفول می‌گوید: نمایشگاه بزرگ هوایی راهیان نور دزفول واقع در پایگاه چهارم شکاری وحدتی به نمایندگی از ارتش جمهوری اسلامی ایران برپا شد.

او افزود: برای رفاه حال بازدیدکنندگان و اینکه بتوانند به راحتی از این نمایشگاه دیدن کنند نمایشگاه هوایی از ۲۵ اسفندماه گشایش و تا سوم فروردین ماه برپا بود.

به گفته  فرمانده پایگاه هوایی چهارم شکاری وحدتی دزفول،   پارسال حدود ۱۸۰ هزار نفر از همه طیف‌ها از نمایشگاه هوایی راهیان نور دزفول دیدن کردند.

امیر ولدی گفت: امسال در حوزه توان رزم، پهپاد‌های نیروی هوایی نیز وارد نمایشگاه شدند تا جهاد تبیین تاریخ ایران اجرا شود که این غرفه‌ها مخاطبان خاص خود را دارند.

او به فعالیت ۲۲ غرفه در حوزه‌های مختلف رزمی در این نمایشگاه اشاره کرد و ادامه داد: با اورهال هواپیما‌ها این حوزه متفاوت‌تر شده و جوانان علاقه‌مند می‌توانند از نحوه اورهال هواپیما‌های مختلف در فاز‌ها و ساعت‌های مختلف به دست متخصصان ایرانی آگاه شوند.

پایگاه چهارم شکاری دزفول با اجرای یکهزار و ۵۱۵ سورتی پرواز برون مرزی در دوران دفاع مقدس نقش مهمی در بمباران مواضع دشمن بعثی و پشتیبانی از رزمندگان داشت.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.