گردباد در آمریکا جان ۲۳ نفر را گرفت

گردباد قدرتمندی که شب گذشته روستا‌های ایالت می‌سی سی پی را درنوردید، جان حداقل ۲۳ نفر را گرفت.

مقامات محلی و فدرال در آمریکا اعلام کردند حداقل ۲۳ نفر در گردبادی «مخرب» که اواخر روز جمعه در سراسر می‌سی سی پی به وقوع پیوست، جان باختند. در پی این طوفان ده ها نفر دیگر هم زخمی شدند.

به گزارش شبکه‌ ای بی سی آمریکا، آژانس مدیریت اضطراری ایالت می‌ سی سی پی اعلام کرد که عملیات جستجو و نجات همچنان در برخی شهر‌ها در جریان است. این آژانس هشدار‌هایی در مورد وقوع گردباد‌های بیشتر در سراسر ایالت می‌ سی سی پی صادر کرده است.

آنجلیا ایستون، پزشک قانونی شهرستان شارکی کشته شدن ۲۳ نفر بر اثر گردباد را تایید کرده است. یکی از نیرو‌های گشت ایالت نیز می‌گوید فرد دیگری در شهرستان «هامفریس» جان خود را بر اثر گردباد از دست داده است.

گفته می‌شود این گردباد ساختمان‌ها را ویران و برق را در بسیاری از مناطق قطع کرده است. سرویس هواشناسی ملی وضعیت را «تهدید کننده جان افراد» توصیف کرده و می‌گوید خانه‌های سیار در این شرایط ویران خواهند شد. همچنین به گفته این سرویس خسارت قابل توجه به منازل، مشاغل و وسایل نقلیه محتمل است و امکان تخریب کامل وجود دارد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۳:۰۳ ۰۵ فروردين ۱۴۰۲
شکرخدا
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۵:۵۷ ۰۵ فروردين ۱۴۰۲
کار خودشونه !خخخ
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۳:۵۳ ۰۶ فروردين ۱۴۰۲
اگه سرخپوستان بومیان وساکنان اصلی امریکا بودند حتی یک نفر شون فوت نمیکردن
اونا نسبت ب محیط زیست مهربان تر و قانونمندتر بودند وهستن

و اون همه جنگلهای امریکا و تخریب نکردن و ب مهاجرانی واگذار نکردن مهاجرانی ک کشورشون توسط همین امریکا چپاول میشن و مردم شون کشتار میشن!!
آخرین اخبار