فرمانده نیروی دریایی ارتش:

اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران در جهان به اثبات رسیده است

امیر دریادار ایرانی گفت: نهادینه شدن مکتب حاج قاسم و گوش به فرمان رهبری بودن موجب اقتدار نظام شده و این اقتدار در جهان به اثبات رسیده است.

امیر دریادار شهرام ایرانی فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران عصر امروز در محفل انس با قرآن کریم به مناسبت ماه مبارک رمضان که در مسجد الغدیر منازل سازمانی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران مستقر در شهرستان سیرجان برگزار شد با تبریک حلول ماه مبارک رمضان اظهار داشت: قرآن کریم امروز پایه اعتبار نظام اسلامی است.

وی با بیان اینکه قرآن به عنوان مشعل بزرگ و پایدار می‌تواند در دنیا و آخرت ما را به نتیجه مطلوب برساند، گفت: هر چقدر با قرآن انس داشته باشیم و از آن بهره ببریم و استفاده کنیم می‌توانیم با تهدیدات دشمنان مقابله کنیم.

فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اینکه هر گام نزدیکی به قرآن کریم، بصیرت را افزایش می‌دهد و کمک می‌کند تا در برابر هجمه‌های دشمن به پیروزی برسیم، افزود: هر کجا در ماموریت‌ها و کارهایمان موفق بوده‌ایم، ریشه‌اش قرآن بوده است.

وی با بیان اینکه اصل ولایت هم قرآن کریم است، ادامه داد: باید قوانین و مقررات را از قرآن یاد بگیریم و ارزش‌های قرآن را حفظ کنیم و در این ماه رمضان جلسات قرآنی در همه مناطق نیروی دریایی و حتی ماموریت در آب‌های بین المللی برگزار می‌شود.

امیر دریادار ایرانی با اشاره به اینکه با تمسک به قرآن و پیروی از اهل‌بیت (ع) و با حرکت در خط ولایت، قادر خواهیم بود که در مقابله با تهدیدات دشمنان علیه کشور ایستادگی کنیم، گفت: روزبه روز شاهد بالندگی و پیشرفت نظام جمهوری اسلامی ایران هستیم.

وی با بیان اینکه حتی شناور‌ها و ناوگروه‌های ما در آب‌های آزاد هم جلسات قرآن کریم را برگزار می‌کنند و با فرهنگ قرآنی مانوس هستند، افزود: این فرهنگ یعنی هیچ تهدیدی ما را از مسیر و مأموریتی که داریم باز نداشته و موجب پیشرفت ما شده است.

دریادار ایرانی با بیان انکه ناوگروه‌های ارتش ایران در آب‌های آزاد از هیچ تهدیدی هراس ندارند، گفت: نهادینه شدن مکتب حاج قاسم و گوش به فرمان رهبری بودن موجب اقتدار نظام شده و این اقتدار نظام ما در جهان هم به اثبات رسیده است. نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران پیرو راه سردار حاج قاسم سلیمانی است.

 

منبع: تسنیم

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار