اجرای طرح «از افطار تا سحر» در یزد

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد از ساخت ۳۶ واحد مسکونی برای محرومان در قالب طرح «از افطار تا سحر» خبر داد.

سردار حسین زارع کمالی فرمانده سپاه الغدیر استان یزد با اشاره به لزوم کمک به محرومان و دستگیری از نیازمندان تصریح کرد: از جمله وظایف بسیار مهم اهل ایمان نسبت به یکدیگر، «مواسات» و یاری کردن یکدیگر و شریک ساختن در مال است، بنابراین، مسلمانان باید اهل تکامل اجتماعی و مواسات باشند، حقوق الهی در اموالشان را به تمامی بپردازند، و چشمشان به سوی خدا و گامشان برای خلق و دستشان برای دستگیری بی نوایان، یتیمان و محرومان، گشاده باشد.

او افزود: امام حسین (ع) در یک روایت فرمود «بدانید که نیازمندی‌های مردم به شما از نعمت‌های الهی بر شماست؛ پس، از این نعمت‌ها خسته نشوید که هر آینه به سوی دیگران سوق یابد.

زارع کمالی کمک به محرومان و نیازمندان را یکی از وظایف مهم سپاه پاسداران دانست و گفت: سپاه پاسداران بر خود واجب می‌داند که در شرایط سخت به یاری مردم و نیازمندان بشتابد و برای این مهم حتی از جان خود نیز خواهد گذشت.

او با اشاره به اجرای طرح «از افطار تا سحر» در یزد اظهار کرد: این طرح در زمینه ساخت و ساز مسکن برای محرومان با عنوان «از افطار تا سحر» در حال انجام است.

فرمانده سپاه الغدیر استان افزود: در حال حاضر طرح «از افطار تا سحر» به همت نیرو‌های جهادی ناحیه شهید منتظرقائم و شهید الله‌دادی برای ساخت ۳۶ واحد مسکونی برای محرومین اجرا می شود.

زارع کمالی با بیان اینکه تمام تلاش نیرو‌های جهادی برای سرعت بخشیدن به کار و تحویل منازل به مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) است، عنوان کرد:خانواده‌هایی که تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) هستند در اولویت برای دریافت منازل مسکونی می باشند.

فرمانده سپاه الغدیر بیان کرد: این منازل با متراژ متوسط ۸۵ متر مربع زیربنا و با هزینه‌ای بالغ بر ۶۰۰ میلیون تومان در حال اجرا است که بیش از ۷۰درصد مبلغ فوق از طریق کارجهادی و خیرین جهادگران بسیجی تامین می‌شود و انشاالله با روحیه جهادی این منازل کمتر ۶ ماه ساخته و به دست صاحبان خود برسند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.